cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Majowy „Film” już w sprzedaży


Majowy numer miesięcznika „Film” jest już w sprzedaży, m.in. w sieci saloników prasowych Kolportera. Do części nakładu dołączona jest płyta DVD z dwoma filmami – do wyboru.
W najnowszym wydaniu „Filmu” m.in. o aktorskich męskich duetach wszech, o filmie dokumentalnym „Roman Polański”, który wchodzi do kin 18 maja.  Ponadto w majowym numerze magazynu: genialny czy cyniczny – czy Sacha Baron Cohen bardziej nas bawi czy oburza, dziwaczna i szalona Helena Bonham Carter w filmach Tima Burtona oraz tragiczna historia Wiery Gran.
Na łamach FILMU także o aktorce, której kariera może budzić kontrowersje. Z delikatnej angielskiej róży o prerafaelickich włosach zmieniła się w dojrzałą aktorkę o oryginalnych poglądach i takim samym wizerunku. Chodzi  o Helen Bonham Carter.
„Film” przypomina też tragiczną historię przedwojennej gwiazdy Wiery Gran.
Do części nakładu najnowszego wydania magazynu FILM dołączona jest płyta DVD. Tym razem do wyboru „Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady” w reżyserii znanego aktora Tommy’ego Lee Jonesa, który zagrał też w nim główną rolę, lub „Prawo Bronxu” z Robertem De Niro. Cena magazynu z płytą wynosi 9,99 zł, bez płyty – 6,99.
(na podstawie informacji Media Point Group)

Dodaj komentarz