cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

O nauce i uczuciach w „Naszym Kolporterze”

W lutowym numerze „Naszego Kolportera” redakcja spróbowała połączyć pozornie przeciwstawne dziedziny życia: naukę i uczucia. Co bowiem w sytuacji, gdy nauka zajmuje się miłością? Albo gdy ktoś pokocha naukę? Między innymi o takiej właśnie nauce i takich ludziach można przeczytać w artykule pt. „Fascynujący świat nauki”, który jest tematem numeru.

W lutowym wydaniu polecamy także artykuły:

„Miłość opisana” – Co nadaje sens naszemu życiu? Na to filozoficzne pytanie zdecydowana większość Polaków ma jedną odpowiedź – miłość. Uważa tak aż 90 procent z nas. Niewiele mniej, bo ok. 80 procent wierzy w miłość na całe życie. Jesteśmy więc, a przynajmniej tak deklarujemy – uczuciowi i romantyczni.

 „Prasa silna czytelnikami” – Prasa pozostaje najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce, wyprzedzając telewizję, radio i portale internetowe.

„Kocham artystyczne ryzyko” ­– Sebastian Fabijański to jeden z najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia.  Od stycznia br. możemy go oglądać na dużym ekranie jako księdza gen. Stanisława Brzóskę, ostatniego dowódcę powstania styczniowego.

„Kronika Gibraltaru” – Gibraltar to brytyjskie terytorium zamorskie na południowym wybrzeżu Półwyspu Iberyjskiego, zajmujące powierzchnię zaledwie 6,55 km kw. i zamieszkane jedynie przez 34 tys. mieszkańców. Ale to właśnie w Gibraltarze ukazuje się druga najstarsza gazeta, wydawana w języku angielskim.

W lutowym numerze ponadto: nowości prasowe, statystyki handlowe, krzyżówka, psycholog radzi, quiz dla omnibusów oraz horoskop.

Miłej lektury!