cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Super Express” z prezentami

se_okladka_TV
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Super Express” przygotował dla swoich Czytelników płytę CD z najpiękniejszymi kolędami, śpiewnik do kolędowania oraz świąteczno-noworoczne wydanie Magazynu Telewizyjnego „Super Expressu” w zmienionej formule i nowej szacie graficznej.
W poniedziałek 22 grudnia, specjalnie dla czytelników „Super Expressu”, ukazała się płyta CD z 18 najpiękniejszymi kolędami.
We wtorek, 23 grudnia, w całym nakładzie „Super Expressu” ukazał się śpiewnik z tekstami kolęd do rodzinnego śpiewania.
24 grudnia, wyjątkowo w środę, ukaże się świąteczno-noworoczne wydanie Magazynu Telewizyjnego „Super Expressu” z programem na całe święta, Sylwestra i Nowy Rok.
Najbliższe wydanie Magazynu Telewizyjnego „Super Expressu” jest wyjątkowe nie tylko ze względu na nietypowy dzień ukazania się na rynku, ale przede wszystkim ze względu na zmiany, jakie zostały wprowadzone w tym dodatku. Magazyn ma zmienioną szatę graficzną, zwiększoną część poradnikową, więcej miejsca na opisy filmów i programów. Pojawiły się dodatkowo nowe sekcje, takie jak m.in. wydarzenia telewizyjne, moda, ranking gwiazd, plotki, retro – gwiazdy i filmy z tamtych lat.
Źródło: Grupa ZPR

Dodaj komentarz