cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowy „Harry Potter” w salonikach Kolportera!

harry-potter-tom-8-harry-potter-i-przeklete-dziecko
Nową książkę o Harrym Potterze będzie można kupić  w wybranych salonikach prasowych Kolportera na terenie całej Polski. Premiera już w sobotę, 22 października br.
„Harry Potter i przeklęte dziecko” to nowa opowieść autorstwa J.K. Rowling, Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego i nowa sztuka Jacka Thorne’a. Zarazem to ósma historia w serii i pierwszy autoryzowany spektakl teatralny ze świata Harry’ego Pottera.  Światowa premiera spektaklu odbyła się na londyńskim West Endzie 30 lipca 2016.
– Książkę będzie można kupić w około 420 wybranych salonikach i salonach prasowych Kolportera dokładnie w dniu polskiej premiery, czyli już 22 października. To jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier książkowych, cieszymy się więc, że znajdzie się w ofercie naszych punktów sprzedaży – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera. – Od kilkunastu miesięcy intensywnie rozwijamy w salonikach ofertę książkową, opartą na najciekawszych i najbardziej poszukiwanych tytułach. Nasi klienci chętnie sięgają po bestsellery Stephena Kinga, Harlana Cobena, Johna Grishama, ale także po książki polskich autorów – m. in. Katarzyny Grocholi, Marii Nurowskiej, Katarzyny Bondy. Staramy się zapewnić im dostęp do największych hitów wydawniczych, a nowa książka o Harrym Potterze na pewno należy do tej kategorii.
Saloniki i salony Kolportera, w których będzie można kupić „Harry’ego Potter i przeklęte dziecko”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami z okładką książki. W dniu premiery dla wszystkich kupujących przewidziano także dodatkowe niespodzianki.
Lista saloników, w których dostępna będzie książka „Harry Potter i przeklęte dziecko” – http://www.kolporter.com.pl/mapa_saloniki_z_poter.php

Dodaj komentarz