cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Urodzinowe wydanie dwumiesięcznika „Dom & Wnętrze”

dom-wnetrze-11-2016
W najnowszym listopadowo-grudniowym wydaniu, które jest już w sprzedaży, magazyn „Dom&Wnętrze” świętuje swoje 25. urodziny. Jest to również pierwszy numer przygotowany w całości przez zespół pod kierunkiem redaktor naczelnej Ewy Mierzejewskiej.
– „Dom & Wnętrze” jest najdłużej ukazującym się luksusowym magazynem o wnętrzach w Polsce. Mija właśnie 25 lat od pojawienia się na rynku jego pierwszego numeru. Piszę te słowa z autentycznym wzruszeniem. To dla mnie wielki zaszczyt, że oddaję w ręce czytelników wydanie, w którym świętujemy tak znaczący jubileusz – mówi o urodzinowym wydaniu Ewa Mierzejewska.
W urodzinowym wydaniu redakcja zabiera czytelników w fascynującą podróż po 25 latach historii magazynu, z której można dowiedzieć się nie tylko tego, jak zmieniało się pismo, ale również jakie zmiany przechodziły polskie wnętrza. W wydaniu znalazło się także rozwiązanie urodzinowego konkursu, który został ogłoszony na łamach wakacyjnego numeru pisma.
W najnowszym numerze dwumiesięcznika „Dom&Wnętrze” czytelnicy znajdą propozycje błyszczących mebli i dekoracji, oryginalne sposoby na dekorację stołu, przewodnik po świecie dywanów, zjawiskowe projekty Słowenki Niki Zupanc oraz przykłady najmodniejszych lamp w kształcie kuli. Redakcja prezentuje wnętrza: elegancki apartament wykreowany przez projektanta luksusowych wnętrz, podwarszawski dom w skandynawskim stylu, futurystyczne mieszkanie tonące w bieli, przytulny dom na Pomorzu w nowoczesnym stylu oraz warszawski apartament dla pasjonatki lotnictwa.
Listopadowo-grudniowe wydanie dwumiesięcznika „Dom&Wnętrze” ukazało się w objętości 188 stron. Kosztuje 12,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz