cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Nasz Kolporter” – wakacje i moda

Wakacje kojarzą nam się w wypoczynkiem, ale wakacje to także czas, gdy w specjalny sposób traktujemy modę – wybierając się na wczasy, chcemy wyglądać dobrze, odpowiednio się prezentować. Artykuł „Lato pełne mody”, który otwiera lipcowe wydanie „Naszego Kolportera”, poświęcony jest właśnie modzie. Czy redaktorzy i dziennikarze modowych tytułów nadal są kreatorami mody? I co ukazujące się w Polsce tytuły modowe polecają na tegoroczne lato? Redakcja „NK” zapytała o to redaktorki czasopism zajmujących się modą i ukazujących się obecnie na naszym rynku. Po szczegóły odsyłamy do artykułu.

W najnowszym wydaniu polecamy także:

Zmęczony świat” – Świat czuje się coraz bardziej niepewny, a wojna w Europie i poważny kryzys uchodźczy potęgują skutki pandemii, nie wspominając o zbliżającym się zagrożeniu zmianą klimatu.

„Finansowy survival” – Trudna sytuacja gospodarcza, a przede wszystkim rozwijająca się w niepokojącym tempie inflacja coraz mocniej odbijają się na portfelach Polaków. Jaka generalnie jest dziś świadomość finansowa Polaków?

Viva! – 25 lat emocji” – Piękne sesje zdjęciowe, jakich nie ma żaden inny polski magazyn. Mocne, szczere rozmowy, niezwykły dobór bohaterów, odważne reportaże ze świata i to co najważniejsze – emocje i wzruszenia. Na tych podstawach powstała 25 lat temu „VIVA!”.

„Nie potrzebuję fajerwerków” – Rozmowa z Martą Ścisłowicz po raz kolejny możemy oglądać w mocnym, drugim planie. W serialu „Skazana” gra empatyczną lekarkę i sojuszniczkę głównej bohaterki.

W lipcowym numerze ponadto: nowości z rynku prasowego, prasa na świecie, historia prasy, horoskop, quiz dla omnibusów, statystyki prasowe, porady psychologa oraz krzyżówka.

Miłej lektury!