cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Grudniowe „Cztery Kąty” z kalendarzem

cztery kąty 12 2014
W sprzedaży jest już grudniowe wydanie miesięcznika „Cztery Kąty”, w którym czytelnicy znajdą wiele praktycznych rozwiązań dotyczących urządzania wnętrz, inspirujące pomysły na świąteczne aranżacje i ozdoby oraz propozycje prezentów gwiazdkowych dla całej rodziny. Miesięcznik można kupić z dodatkiem – kalendarzem z kotami na 2015 rok.
Tematem grudniowego numeru są kuchnie z ciekawą zabudową. Na przykładzie autentycznych wnętrz redakcja podpowiada, jak dopasować wyposażenie kuchni do potrzeb domowników oraz jak urządzić to pomieszczenie, by w pełni odpowiadało ich stylowi życia.
W magazynie są się również prezentacje atrakcyjnie zaaranżowanych wnętrz: kawalerki z sypialnią na antresoli, mieszkania, w którym udało się połączyć zupełnie odmienne gusty mieszkańców, czy przytulnego domu wykończonego cegłą i drewnem.
Czytelnicy znajdą też 52 propozycje świątecznych upominków na każdą kieszeń, wiele pomysłów na nastrojowe dekoracje, które sprawią, że wnętrze zyska świąteczny blask oraz cztery inspirujące przykłady pięknie ubranych choinek.
Najnowsze wydanie miesięcznika „Cztery Kąty” można kupić z kalendarzem, w którym znajdą się zdjęcia kotów ze schroniska Koci Azyl w Konstancinie. Magazyn z dodatkiem kosztuje 9,99 zł, cena pisma w wersji podstawowej to 6,99 zł.
„Cztery Kąty” są dostępne m.in. w salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press na terenie całego kraju.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz