cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
maszynka

Od baterii do golarek

Firma Energizer działa na rynku produktów gospodarstwa domowego i higieny osobistej. Pod marką Energizer firma oferuje szeroką gamę baterii, ładowarek i akumulatorków oraz latarek. Z kolei marka Wilkinson to przede wszystkim produkty do golenia dla mężczyzn i kobiet, a także kosmetyki do golenia.
 

ENERGIZER_LOGO

Energizer to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów baterii, ładowarek i akumulatorów oraz latarek. W portfolio marki dostępne są baterie alkaliczne, cynkowo-węglowe oraz litowe, jak również baterie specjalistyczne (miniaturowe i fotograficzne).
Baterie Energizer – cztery linie
Cztery linie baterii Energizer – Ultimate Lithium, Maximum, Ultra+ oraz Energizer, charakteryzuje zróżnicowana kolorystycznie szata graficzna. Pozwala na pierwszy rzut oka ocenić zastosowanie baterii i dokonać optymalnego wyboru. Dzięki temu konsument może w taki sposób dobrać baterie, by sprzęt działał dłużej i w bardziej wydajny sposób.
Gwiazdą wśród baterii Energizer są baterie Ultimate Lithium – pierwsze na świecie baterie wyprodukowane w technologii litowej, przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Działają w ekstremalnym przedziale temperatur (od -40°C do nawet +60°C), są o 33 proc. lżejsze niż baterie alkaliczne. Sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach i zapewnią niezawodność sprzętów używanych w czasie najtrudniejszych wypraw – ich niezawodność potwierdziła amerykańska agencja kosmiczna NASA używając baterii Energizer Ultimate Lithium w swoich pracach. W porównaniu ze standardową baterią alkaliczną działają do 8 razy dłużej w aparatach cyfrowych i umożliwiają zrobienie do 680 zdjęć.
Ładowarki i akumulatorki
Portfolio Energizer to nie tylko szeroki wybór baterii, ale także cała gama ładowarek oraz akumulatorków. Jako światowy lider w tej kategorii, Energizer oferuje zaawansowane technologicznie produkty oraz wprowadza na rynek innowacje, odpowiadając tym samym na potrzeby konsumentów.
W trosce o satysfakcję konsumentów, Energizer umieszcza na opakowaniach akumulatorków ikony wskazujące, do jakiego typu urządzeń przeznaczony jest dany produkt, a w przypadku ładowarek – jakie atrybuty cechują dany model.
Energizer to także latarki!
W portfolio firmy znajduje się również szeroka oferta latarek o najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatem międzynarodowego instytutu ANSI (America National Standards Institute). Ikony umieszczone na opakowaniach, informujące o certyfikowanych cechach i działaniu latarek, ułatwiają konsumentom dobranie produktu, który w pełni zaspokoi ich potrzeby.
Latarki Energizer sprawdzają się w każdych warunkach – w domu, w pracy czy w terenie, a specjalna seria z postaciami z bajek Disney’a sprosta oczekiwaniom małych odkrywców.
Wilkinson Sword
Wilkinson Sword jest jednym z największych na świecie producentów i dystrybutorów damskich i męskich produktów do golenia. Produkty Wilkinson cieszą się uznaniem w ponad 135 krajach, gdzie ich sprzedaż utrzymuje się na drugim miejscu w kategorii produktów do golenia na mokro.
Portfolio Wilkinson obejmuje zarówno maszynki jednoczęściowe jak i maszynki z wymiennymi wkładami, a także, dla użytkowników przywiązanych do tradycji – maszynki na żyletki.
Wilkinson, jako pierwszy i jedyny producent na świecie wprowadził na rynek maszynki do golenia z trymerem. Quattro Titanium Precision oraz Quattro for Women Bikini to produkty, które golą, przycinają i modelują zarost. Jeszcze nigdy wcześniej nie było tak łatwo o nowy wygląd!
Quattro Titanium Precision to 4-tytanowe ostrza zapewniające dokładniejsze golenie i ochronę przed podrażnieniami, dwa paski nawilżające, zawierające aloes, witaminę E i prowitaminę B ułatwiające przesuwanie się ostrza po skórze. Dodatkowe, umieszczone na spodzie główki, tytanowe ostrze pomaga precyzyjnie wymodelować baczki, brodę i wąsy. 4 poziomy ustawienia trymera sprawiają, że stylizacja zarostu staje się prosta. Maszynka jest wodoodporna – bezpieczna do używania pod prysznicem i w łazience oraz łatwa do wyczyszczenia pod bieżącą wodą.
Quattro for Women Bikini 4 – ultra cienkie, tytanowe ostrza oraz 2 szerokie paski nawilżające nasączone kompleksem witamin B5 i E oraz aloesem sprawiają, że maszynka gładko porusza się po skórze. Kratka ochronna na ostrzach oraz minimalna odległość między nimi zabezpieczają przed zacięciem w trakcie golenia, a ruchoma główka idealnie dopasowuje się do konturów ciała. Wodoodporny i łatwy w czyszczeniu trymer z 4 regulowanymi poziomami strzyżenia sprawiają, że okolice bikini zawsze będą zadbane.
W ofercie Kolportera
Kolporter w swojej ofercie FMCG oraz w salonikach prasowych posiada dwie linie produktów marki Energizer:
Baterie Energizer – idealne do urządzeń pobierających małą i średnią ilość energii. W domu sprawdzą się w przedmiotach codziennego użytku – latarkach czy budzikach. Zadowolą także wszystkich rodziców – doskonale nadają się do zasilania dziecięcych zabawek. Zwiększona wydajność baterii Energizer daje pewność, że urządzenia będą działały zdecydowanie dłużej niż przy zastosowaniu zwykłych baterii cynkowo – węglowych.
Baterie Energizer Maximum – nowa odsłona cenionej przez użytkowników zaawansowanych technologicznie sprzętów linii Ultimate. Celem baterii Energizer Maximum jest dostarczenie maksimum energii takim urządzeniom, jak aparaty fotograficzne, lampy błyskowe czy odtwarzacze MP3. Względem linii Ultimate, baterie Maximum cechują się większą wydajnością – zapewniają do 25 proc.więcej energii w urządzeniach high–tech. Ponadto, baterie Maximum mają do 60 proc. dłuższe działanie w aparatach cyfrowych w stosunku do zwykłych baterii alkalicznych.
W salonikach prasowych oraz w ofercie FMCG Kolportera dostępne są również produkty marki Wilkinson:
Extra 2 – jedyna na rynku maszynka jednoczęściowa z mechanizmem czyszczącym. Dokładne golenie dzięki technologii Wilkinson połączone z maksimum wygody przy niskich wydatkach. Maszynka Extra 2 to dwa ultracienkie ostrza, które gwarantują dokładne golenie oraz ergonomiczna, gumowana i antypoślizgowa rączka gwarantująca pewny i stabilny uchwyt. Maszynka dostępna jest w trzech wariantach: Sensitive, Precision, Activ.
Extra 3 – wygodne i dokładne golenie dzięki trzem wysokiej jakości ostrzom, połączone z efektownym wzorem i atrakcyjną ceną. Trzy ostrza na ruchomej główce zapewniają dokładne i wygodne golenie, dwa nawilżające paski, zawierające aloes i jojobę, utrzymują skórę w dobrej kondycji, a lekka rączka została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort i kontrolę. Maszynka dostępna w dwóch wariantach: Sensitive i Activ.
Xtreme 3 – maszynka jednoczęściowa Xtreme 3 to trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce, które umożliwiają dokładne golenie, dwa paski nawilżające wzbogacone w aloes i witaminę E zapewniające poczucie nawilżenia i komfortu oraz lekka rączka z gumowanym uchwytem. Maszynka dostępna w trzech wariantach: Sensitive, Activ oraz Refresh.
Xtreme 3 Beauty – maszynka jednoczęściowa dla kobiet. Dokładne, delikatne golenie z Xtreme3 Beauty łączy w sobie wygodę golenia maszynką jednoczęściową z jakością użytkowania maszynki systemowej. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dokładnie przylegają do konturów ciała, dwa paski nawilżające wzbogacone aloesem, jojobą, olejkiem herbacianym i masłem shea koją i pielęgnują skórę podczas golenia, a łatwe do wypłukania ostrza gwarantują higieniczne i dokładne golenie. Ergonomiczny kształt, nowoczesne wzornictwo oraz gumowana rączka powodują, że maszynka mocno trzyma się w dłoni, a golenie jest bezpieczne.
Żyletki Classic – zwolennikom klasycznego golenia oferujemy najpopularniejsze od dziesięcioleci żyletki – WILKINSON CLASSIC. Metalowy rdzeń uchwytu maszynki zapewnia doskonałe wyważenie i zwiększa jej subiektywną wartość dla nabywcy. Żyletka jest całkowicie osłonięta i zabezpieczona przed przesuwaniem się, tak aby wyeliminować ryzyko zacięcia się przy goleniu. Żyletki są potrójnie uszlachetniane i poddawane sześciokrotnemu wykończeniu w celu zwiększenia ich czasu użytkowania. Ostrza dostępne w opakowaniach 5 sztuk i 100 sztuk.
(red)

Dodaj komentarz