cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Euro 2016 w salonikach Kolportera

kolporter-logo 2016
Albumy, kolekcje, a także gumy do żucia i napój energetyczny – saloniki prasowe Kolportera poszerzyły swoją ofertę o zestaw produktów, nawiązujących do Euro 2016.
Już od połowy maja w sieci Kolportera dostępny jest energetyk Las Vegas Power Energy Drink (250 ml). Producent napoju, firma Las Vegas, to główny sponsor reprezentacji Polski. Co ważne, z okazji Euro napój Las Vegas Power Energy Drink jest w czerwcu sprzedawany w promocji: klienci saloników mogą kupić dwa w cenie 1,79 zł za sztukę.
Logo piłkarskiej reprezentacji Polski znajduje się także na opakowaniu Gumy Balonowej z Naklejką. W jednym opakowaniu są 24 gumy o smaku pomarańczowym oraz naklejka z wizerunkiem reprezentanta Polski – całość można kupić w salonikach za 5,99 zł.
Bardzo bogaty jest wybór książek, albumów i kolekcji piłkarskich. W salonikach i salonach prasowych Kolportera można kupić m. in. specjalne publikacje do zbierania kart, czy naklejek z piłkarzami i drużynami, biorącymi udział w turnieju, ekskluzywnie wydane książki o piłce nożnej, czy futbolowe poradniki dla najmłodszych czytelników.

Dodaj komentarz