cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Cztery Kąty” świętują 25 urodziny

cztery kąty 7 2016
Wraz z lipcowym numerem miesięcznika, który ukazał się na rynku w czwartek, 9 czerwca br., „Cztery Kąty” rozpoczynają obchody swoich 25. urodzin. Nowe wydanie ogłasza m.in. urodzinowy konkurs dla czytelników z wyjątkowymi nagrodami o łącznej wartości 27 000 złotych.
Już jesienią „Cztery Kąty” będą świętować 25. urodziny. Z tej okazji redakcja zachęca czytelników do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie dokładnie 25 nagród, m.in. urządzenia AGD, artykuły wyposażenia wnętrz i vouchery na zakupy. Wystarczy pokazać, jak spędza się czas z miesięcznikiem „Cztery Kąty” – zrobić zdjęcie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu tak, by w kadrze znalazła się okładka najnowszego numeru magazynu. Redakcja wybierze i nagrodzi te najciekawsze i najbardziej oryginalne fotografie. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.czterykaty.pl .
Tematem numeru lipcowych „Czterech Kątów” są drewniane podłogi – redakcja przedstawia różne ich rodzaje: parkiet, panele i deski, opisując ich zalety i wady. Wydanie prezentuje też 50-metrowe mieszkanie w łódzkiej kamienicy, wnętrze przedwojennej warszawskiej willi, mieszkanie miłośników żeglarstwa oraz pomysłowo zaprojektowaną 28-metrową kawalerkę.
Czytelnicy znajdą w numerze propozycje artykułów wyposażenia wnętrz w pastelowych kolorach, 11 niebanalnych pomysłów na szafki podumywalkowe, wnętrza urządzone z myślą o najmłodszych, urządzenia AGD ułatwiające wspólne gotowanie, oryginalne blokady do drzwi oraz sposoby na szybkie i tanie odnowienie szafki.
Najnowsze wydanie miesięcznika „Cztery Kąty” kosztuje 6,99 zł. W prezencie dla czytelników magazyn ukazał się z archiwalnym numerem „Ładnego Domu” lub „Kuchni”.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz