cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Przegląd Sportowy” gotowy na Euro 2016

skarb Euro 2016
Popularny dziennik „Przegląd Sportowy” jest już gotowy do rozpoczynających się 10 czerwca Mistrzostw Europy EURO 2016. W dniu startu Mistrzostw wraz z „Przeglądem Sportowym” dystrybuowany będzie Skarb Kibica – bogato ilustrowany niezbędnik każdego fana futbolu.
Na 160 stronach Skarbu, nie licząc okładek, czytelnicy znajdą pogłębione kadry wszystkich zespołów, rozkładówkę z terminarzem, sylwetki sędziów oraz areny turnieju rozgrywanego we Francji. – Tegoroczny Skarb to podstawa dla każdego kibica, ale i gratka dla kolekcjonerów. Wyróżnia go między innymi złota czcionka na okładce. Mamy nadzieję, że będzie to dobry omen przed występem Biało-Czerwonych – mówi Rafał Romaniuk, p.o. dyrektora zarządzającego segmentem sportowym Grupy Onet-RAS Polska.
Ponadto w Skarbie znaleźć będzie można między innymi szczegółowe sylwetki i statystyki wszystkich reprezentantów Polski powołanych na EURO 2016 oraz wywiad z byłym mistrzem świata i Europy, Lotharem Matthaeusem. A już następnego dnia – w sobotę, 11 czerwca – do „Przeglądu Sportowego” dołączona zostanie specjalna zawieszka kibica z napisem „Nie wchodzić, trwa mecz”.
Pełny zestaw dla każdego kibica
Warto przypomnieć, że Skarb Kibica to flagowe, ale jedno z kilku wydawnictw drukowanych Grupy przed EURO. Nakładem Bilblioteki Przeglądu Sportowego ukazały się do tej pory książki „Nawałka. Droga do perfekcji” (aut. Łukasz Olkowicz), „Lewy. Jak został królem” (aut. Łukasz Olkowicz, Piotr Wołosik), „Biało-czerwoni na talerzu” (aut. Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski) oraz album „W kadrze” (aut. Izabela Koprowiak, Tomasz Włodarczyk). Segment sportowy Grupy Onet-RAS Polska przygotował także wydawnictwa specjalne „EURO-historia” o historii Mistrzostw Europy oraz „EUROmisja”, a także pozyskał i dystrybuuje na licencji UEFA „Oficjalny Przewodnik EURO 2016”. – Dodatkowo zaangażowaliśmy się w dystrybucję oficjalnych gadżetów reprezentacji Polski, które cieszą się popularnością przed EURO – komentuje Rafał Romaniuk.
Mocny skład we Francji
Na miejscu we Francji turniej relacjonować będą trzy ekipy reporterskie. W La Baule, gdzie stacjonować będzie polska kadra, są już członkowie mistrzowskiej drużyny Przeglądu Sportowego i Onetu. – W ślad za naszymi reprezentantami podąża naprawdę silny skład z kapitanem Sebastianem Milą na czele – mówi Michał Pol, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” i serwisów sportowych Grupy Onet-RAS Polska. Ekipę dziennikarską w La Baule tworzą Robert Błoński, Marcin Gazda, Łukasz Olkowicz, Przemysław Rudzki, Tomasz Włodarczyk.
Selekcjoner i reprezentanci
Na łamach „Przeglądu Sportowego” Mistrzostwa relacjonować będą znani eksperci – były selekcjoner i reprezentanci Polski. Stronę taktyczną EURO zanalizuje Andrzej Strejlau, a występy Polaków i innych drużyn będą ponadto oceniać Tomasz Frankowski i Andrzej Iwan.
Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz