cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Zwierciadło” z filmowym hitem „Drugi Hotel Marigold”

Zwierciadlo022016
W sprzedaży ukazało się lutowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Do części nakładu dołączona została książeczka z filmowym hitem na DVD „Drugi Hotel Marigold” z Judi Dench, Richardem Gere i Maggie Smith.
Bohaterką okładki jest Maja Ostaszewska, polska aktorka teatralna i filmowa, grająca zarówno w spektaklach wybitnych reżyserów, jak i w serialach. W wywiadzie dla „Zwierciadła” odważnie mówi o demokracji, patriotyzmie, wolności w sztuce i wolności słowa: „Nie wiem, co będzie się działo w naszym kraju, kiedy ten wywiad się ukaże, ale obawiam się, że możemy się spodziewać wszelkich prób ograniczenia naszej wolności. A właśnie wolność – ta szeroko rozumiana – i jej potrzeba są czymś , co wyniosłam z domu.”
Dołączony do magazynu film „Drugi Hotel Marigold” to inteligentna i zabawna komedia – kontynuacja przeboju kinowego „Hotel Marigold” o mieszkańcach hotelu dla seniorów w Indiach. Ta podnosząca na duchu historia przypomina o tym, że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa.
Lutowy numer miesięcznika „Zwierciadło” ukazał się w nakładzie 136 tys. i objętości 220 stron. Cena podstawowego wydania wynosi 9,99 zł oraz 29,99 zł – z płytą DVD z filmem „Drugi Hotel Marigold”.
Źródło: Wydawnictwo Zwierciadło

Dodaj komentarz