cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Marcowe „Dziecko” z dodatkiem „Urodziny” i książeczką

dziecko 3 2014
Najnowsze wydanie magazynu „Dziecko”, które można kupić od 6 lutego 2014 r., ukaże się w sprzedaży z poradnikiem poświęconym urządzaniu przyjęć urodzinowych dla dzieci. Do wydania będzie też dołączona książeczka o Śwince Peppie z naklejkami.
Tematem numeru jest wychowanie bez kar i nagród. W nowym cyklu o rozwoju niemowlęcia eksperci „Dziecka” odpowiadają na pytania, które często nurtują młodych rodziców. W magazynie znalazły się też m.in. propozycje zabaw z maluchami w pierwszym roku życia, porady, jak wybrać dobrą nianię i jak ochronić dziecko przed rotawirusem. A także przepisy Agnieszki Kręglickiej na warzywne dania dla maluchów, propozycje modnych piżamek, przegląd domowych huśtawek i reportaż z warsztatów dla ojców organizowanych przez doświadczonych szwedzkich trenerów.
Do magazynu dołączona jest książeczka o Śwince Peppie oraz dodatek pt. „Urodziny. Jak urządzić wspaniałe przyjęcie?” z pomysłami na zabawy, przepisami na torty i przekąski oraz propozycjami ciekawych miejsc, w których można zorganizować urodzinową imprezę.
Magazyn „Dziecko” dostępny jest m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz