cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów
Sklep spożywczy Dobry Wybór w Skarżysku-Kamiennej

Sklep numer 16

Sklep spożywczy, otwarty 15 października br. w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Armii Krajowej 9, to już szesnasta placówka należącej do Kolportera ogólnopolskiej sieci własnej Dobry Wybór.
 

Sklep spożywczy Dobry Wybór w Skarżysku-Kamiennej
Sklep sieci Dobry Wybór w Skarżysku-Kamiennej znajduje się przy ul. Armii Krajowej 9 (Fot. Tomasz Brzeziński)

Powierzchnia sklepu liczy 102 metry kwadratowe. Market, czynny w godzinach 6-22, jest zlokalizowany na parterze bloku mieszkalnego w centralnej części Skarżyska. Asortyment, podobnie jak w pozostałych sklepach sieci Dobry Wybór, to przede wszystkim produkty świeże: nabiał, mięso, wędliny, owoce i warzywa, ale także mrożonki, napoje, słodycze, słone przekąski, alkohole, chemia, kosmetyki, tytoń, prasa, karma dla zwierząt i artykuły FMCG. Ponadto w skarżyskim sklepie zainstalowany jest piec do wypieku pieczywa, dzięki czemu klienci mogą się zaopatrywać w świeży, chrupiący chleb i bułki.
Sklepy Dobrego Wyboru znajdują się już w Kielcach (5 marketów), Radomiu (4), Warszawie (3), Ełku (2) i Piasecznie (1). Ten w Skarżysku jest szesnastym. Na tym jednak nie koniec, jak informowaliśmy w poprzednich wydaniach „Naszego Kolportera”, do lipca 2012 roku sieć Dobry Wybór będzie liczyć 80 punktów w całej Polsce. Najbliższe otwarcia planowane są m.in. Ełku (będzie to trzeci sklep), Łodzi, Bolesławcu, Lubinie, Nowym Sączu i Lublinie.
GK

Dodaj komentarz