cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

17 milionów za „szóstkę” w saloniku Kolportera


Główną wygraną ponad 17 milionów złotych wygrała osoba, która w saloniku prasowym Kolportera przy ul. Świdnickiej 2a w Świebodzicach, wypełniła kupon Lotto . Losowanie odbyło się we wtorek 31 lipca br., a wygrana w Świebodzicach jest jedną z najwyższych w historii Lotto.
– Nie wiem, kim jest szczęśliwy gracz, wiem natomiast, że wytypował cztery zestawy liczb za 12 złotych – mówi Anna Buszyk, od sześciu lat prowadząca w Świebodzicach salonik Kolportera. – Kolektura Lotto  znajduje się  w moim saloniku od samego początku, ale oczywiście tak duża wygrana, najwyższa w Świebodzicach, padła po raz pierwszy. Od razu umieściłam w saloniku kartkę z informacją o tym, żeby zachęcić innych graczy do obstawiania u mnie zakładów Lotto.
Gracz ze Świebodzic wygrał dokładnie 17 230 007,40 zł, a wytypowane przez niego liczby to 8, 12, 13, 15, 36, 37.  Jak informuje Lotto, trafienie ze Świebodzic plasuje się na piątej pozycji wśród trafień w tym roku i na 11. miejscu w rankingu uwzględniającym wszystkich 833 Lottomilionerów.
Przypomnijmy, że w ostatnim roku główne wygrane Lotto padały także w innych salonikach prasowych  Kolportera, m.in. w Sandomierzu (2,7 mln zł) i Bełżycach (2,9 mln zł).

Dodaj komentarz