cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” i film „Artysta”


W czwartek 23 sierpnia 2012 r. ukaże się w sprzedaży najnowszy numer „Wysokich Obcasów Extra”. Do magazynu dołączona będzie płyta DVD z filmem „Artysta”. Ten belgijsko- francuski obraz zdobył aż pięć statuetek Akademii Filmowej, w tym za najlepszy film oraz trzy statuetki Złotych Globów, m.in. za najlepszego aktora w filmie komediowym bądź musicalu.
W numerze m.in. rozmowa z Ryszardem Horowitzem o tym, co w życiu zawdzięcza przypadkowi oraz wywiad z Renatą Przemyk, która zdradza, w czym pomylił się Bóg. Filozof Zbigniew Mikołejko tłumaczy, dlaczego irytują go młode matki, które nazywa „wózkowymi”, Penelope Cruz przekonuje zbuntowaną hiszpańską ulicę, że też ma prawo oburzać się na kryzys, a psycholog prof. Wiesław Łukaszewski daje lekcję wytrwałości.
W sierpniowej edycji czytelnicy znajdą również opowieść o najbardziej aktywnej blogerce świata oraz o tym, dlaczego Egipt nie ma pierwszej w historii prezydentki. Jarosław Murawski rozprawia się z mitem, jakoby mężczyźni kochali zołzy, a Monika Brodka oprowadza po swojej Warszawie. A poza tym m.in.: opowieść o najdziwniejszych męskich stringach świata, kurs latania z Małym Księciem oraz wykład prof. Tomasza Szlendaka o tym, dlaczego nawet wykształciuch na weselu podryguje do disco polo.
„Wysokie Obcasy Extra” z płytą będą kosztować 29,99 zł. Cena pisma bez filmu to 6,99 zł.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz