cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowe rubryki w „NGP”


Począwszy od wrześniowego wydania (9/2012) w miesięczniku „National Geographic  Polska” znajdzie się fotoreportaż polskiego autora, prezentujący nie tylko najwybitniejsze dzieła danego fotografa, ale też jego sylwetkę.
W rubryce znajdą się zarówno wybitni i uznani fotografowie, jak też początkujący autorzy. Rubrykę zapoczątkował w sierpniu Tomasz Gudzowaty, który portretował olimpijczyków, zaś w wydaniu wrześniowym Andrzej Wiktor pokaże współczesnych husarzy. Nową rubryką w magazynie będą „Podróże” – a w niej niebanalnie pokazane miejsca, które nie są dość znane, a zasługują na polecenie i odwiedzenie.
Kolejną nową rubryką będą „Granty NG” – czyli prezentacja dokonania naukowców ze świata i Polski, wspieranych finansowo przez Towarzystwo National Geographic lub związanych z tytułem. Redakcja pisze jak dołączyć do tego grona, czyli jak otrzymać grant na własne badania. We wrześniu redakcja przybliży odkrycie przez zespół dr. Tomasza Suleja skamieniałości nowego gatunku żółwia sprzed ponad 200 mln lat. Znalezisko pochodzi z terenu Polski.
Wrześniowe wydanie magazynu prezentuje husarię w dwóch odsłonach – fotoreportażowi poświęconemu rekonstruktorom towarzyszy opowieść o historii niezwykłej skrzydlatej jazdy. W numerze czytelnik znajdzie też relację z polskiej wyprawy na wenezuelskie tepui, której naukowym plonem było odkrycie nowych gatunków motyli i żaby.
(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz