cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Auto Świat" pomaga zdobyć prawo jazdy

auto z poradnikiem
Do części nakładu najnowszego wydania tygodnika „Auto Świat” zostanie dołączona książka „Jak zdobyć prawo jazdy” i płyta z testami. Poradnik podpowiada przyszłym kierowcom, jak zdać nowy, trudniejszy egzamin na prawo jazdy.
Po wejściu w życie nowych przepisów w styczniu tego roku zmienił się charakter części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy. Przyszli kierowcy nie mogą uczyć się pytań na pamięć, gdyż ich treść nie jest powszechnie dostępna, a czas udzielana odpowiedzi na pytania został ograniczony do 25 minut. Te i inne wprowadzone zmiany sprawiły, że otrzymanie prawa jazdy stało się trudniejsze niż dotychczas.
Książka z płytą „Jak zdobyć prawo jazdy” powstała, by pomóc młodym kierowcom zdać egzamin i poradzić sobie w pierwszych miesiącach na drodze. Pierwsza część poradnika tłumaczy szczegółowo zasady nowego egzaminu i wyjaśnia, dlaczego tak wielu osobom nie udaje się go zdać. Kolejna część została poświęcona przepisom ruchu drogowego i skomplikowanym sytuacjom na drodze, a trudne manewry zilustrowane zostały przejrzystymi infografikami. Ostatnia część publikacji to zbiór porad dla nowych kierowców, czyli informacje o tym, jak ubezpieczyć samochód, jak długo alkohol utrzymuje się w organizmie, za co można stracić prawo jazdy i wiele innych.
Na płycie dołączonej do książki znalazły się przykłady testów na prawo jazdy kategorii A, B i C, a także kodeks drogowy, taryfikator mandatów, opis znaków drogowych oraz informacje, ile punktów karnych grozi za poszczególne przewinienia na drodze.
Książka „Jak zdobyć prawo jazdy” ukazała się w serii „Fakt Poradnik” i liczy 68 stron. „Auto Świat” z poradnikiem i płytą będzie kosztował 9,99 zł, a tygodnik bez dodatku ukaże się w regularnej cenie 2,30 zł.
(na podstawie informacji Ringier Axel Springer Polska)

Dodaj komentarz