cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Handball Polska” w sprzedaży


Ukazał się nr 64 magazynu „Handball Polska”. Czasopismo jest dystrybuowane m.in. w sieci saloników prasowych „Kolportera”.
W najnowszym numerze na czoło wydarzeń wysuwa się wybór następcy Bogdana Wenty na stanowisko trenera głównego kadry narodowej. Komisja konkursowa zarekomendowała zarządowi ZPRP dwóch kandydatów – Niemca Michale Bieglera i Jarosława Cieślikowskiego. Aplikacja duetu: Damian Wleklak – Daniel Waszkiewicz z przyczyn proceduralnych została odrzucona.
Tak jak skończyła się era Wenty w roli dyrygenta biało-czerwonych, tak dobiegła końca kariera jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych. Ponad 200 występów w reprezentacji Polski, ponad 700 zdobytych bramek. Mariusz Jurasik, najlepszy prawoskrzydłowy mundialu 2007, zawiesił buty na kołku.
Przed nowym sezonem PGNiG Superligi redakcja zrobiła przegląd kadr wszystkich zespołów z tej klasy rozgrywkowej. Typuje ich miejsca na zakończenie rozgrywek.
W magazynie również konkurs. Można w nim wygrać 2-tomowe encyklopedie „Polscy olimpijczycy XX wieku” Bogdana Tuszyńskiego.
(na podstawie informacji zprp.pl)

Dodaj komentarz