cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Książki” z audiobookiem


W najbliższy wtorek 25 września na rynku ukaże się trzeci numer pisma „Książki. Magazyn do czytania”. Czasopismo będzie można kupić także z audiobookiem Mariusza Szczygła pt. „Láska nebeská”.
Dorota Wodecka pisze w nim o życiu Doroty Masłowskiej pod presją nowej książki, Łukasz Grzymisławski rozmawia z Salmanem Rushdiem o jego życiu z wyrokiem śmierci, a Juliusz Kurkiewicz opowiada o tym, jak Susan Sontag walczyła o nieśmiertelność – z okazji premiery pierwszego tomu jej „Dzienników”. Magazyn będzie można kupić także z audiobookiem Mariusza Szczygła pt. „Láska nebeská”.
W numerze czytelnicy znajdą również m.in. recenzję „Mein Kampf” autorstwa Janusza Rudnickiego, tekst Marcina Sendeckiego opisujący traumatyczne wydarzenia z życia słynnych pisarzy oraz artykuł Grzegorza Wysockiego omawiający „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L. James.
Nowe wydanie pisma „Książki. Magazyn do Czytania” będzie dostępne wraz z audiobookiem „Láska nebeská” Mariusza Szczygła. Czytany przez autora audiobook to zbiór felietonów, które ukazywały się w sobotnim wydaniu „Gazety Wyborczej”. Powstały one podczas realizacji projektu literacko-dziennikarskiego, w ramach którego do książek z serii „Literatura czeska” i ich filmowych adaptacji Mariusz Szczygieł tworzył teksty inspirowane tymi dziełami. Książkę ilustrują zdjęcia ulubionego czeskiego fotografa autora – Frantiszka Dostala. Mariusz Szczygieł – dziennikarz „Gazety Wyborczej”, reporter, czechofil, autor dwóch bestsellerów „Gottland” i „Zrób sobie raj”.
Pismo liczy 76 stron i będzie do kupienia w cenie 9,99 zł. Cena magazynu z dodatkiem audiobooka „Láska nebeská”: 19,99 zł.
Źródło: Agora.pl

Dodaj komentarz