cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Szklana pułapka” razem z „Wyborczą”

szklana pułapka gw
Przez cztery kolejne dni – 11, 12, 13 i 14 lutego 2013 r. wraz z „Gazetą Wyborczą” będzie można zakupić kolejne części klasycznego filmu akcji „Szklana pułapka” z Brucem Willisem w roli policjanta Johna McClane’a. W filmach występują m.in. Alan Rickman, Jeremy Irons i Samuel L. Jackson.
Cena „Gazety Wyborczej” i każdej płyty DVD wynosi 19,99 zł.
11 lutego, w poniedziałek „Szklana pułapka”
Bruce Willis to John McClane , nowojorski detektyw w Los Angeles. W Nakatomi Plaza trwa gwiazdkowe przyjęcie dla pracowników Nakatomi Corporation. Radosny astrój zmienia się w paraliżujący strach, kiedy w ciągu kilku minut budynek zostaje opanowany przez grupę terrorystów z Hansem Gruberem (Alan Rickman) na czele. W „szklanej pułapce” tylko jedna osoba umknęła uwadze przestępców – McClane, który znalazł się tam właściwie przypadkowo. Jest zmęczony. Ma przy sobie tylko mały pistolet. Ale stanowi jedyną nadzieją dla sterroryzowanych zakładników, wśród których jest jego żona Holly (Bonnie Bedelia). Podejmuje samotną, nierówną i brawurową walkę.
12 lutego, we wtorek „Szklana pułapka 2”
Bruce Willis powraca jako John McClane. Nowojorski detektyw nie ma szczęścia do świąt. W wigilijny wieczór grupa terrorystów opanowuje wielki port lotniczy, biorąc tysiące oczekujących oraz pasażerów samolotów za zakładników. W zamian za ich wypuszczenie żądają uwolnienia szefa kartelu narkotykowego.
Przestępcy są przygotowani na wszystko z jednym wyjątkiem. Nie wzięli pod uwagę, że przyjdzie im walczyć z Johnem McClane’m. By zachować zimą krew detektyw musi przezwyciężyć strach, współpracować z upartym szefem oddziału antyterrorystycznego i przede wszystkim zapomnieć, że w porwanym samolocie znajduje się jego żona.
13 lutego, w środę „Szklana pułapka 3”
I tym razem John McClane nie może sobie pozwolić na chwilę wytchnienia. Nowojorski detektyw staje się bowiem celem niezwykle inteligentnego terrorysty, tajemniczego Simona (Jeremy Irons), który grozi wysadzeniem całego miasta jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą niechętnego cywila (Samuel L. Jackson) John przemierza przeciwległe zakątki metropolii jednocześnie uczestnicząc w pokrętnej grze przestępcy.
14 lutego, w czwartek „Szklana pułapka 4”
Tym razem nowojorski detektyw John McClane musi stawić czoła nowemu wymiarowi terroryzmu – zorganizowanej przestępczości internetowej, która paraliżuje cały kraj w Dzień Niepodległości. Kiedy najbardziej nowoczesne metody nie pomagają i gdy stawką jest życie córki, z charakterystyczną dla siebie gracją i specyficznym poczuciem humoru McClane wkracza do akcji!
Źródło: Agora

Dodaj komentarz