cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Kwietniowy „CKM” z Milą Kunis

ckm_04_2013-777x1024
Do sprzedaży trafił już kwietniowy numer miesięcznika „CKM”. W magazynie (i na okładce) – MILA KUNIS, aktorka uznawana przez wielu za najseksowniejszą kobietę świat, gwiazda bezpretensjonalna,  z łobuzerskim poczuciem humoru.
Ponadto w najnowszym wydaniu „CKM”:
•    Rusza nowy sezon Formuły 1, z tej okazji przygotowaliśmy koktajl faktów o tych zawodach. Przekonasz się, że wcale nie wiedziałeś o F1 wszystkiego, ba! wiedziałeś naprawdę niewiele.
•    Raport – ścianki wspinaczkowe  Wdrapywanie się po ściankach wspinaczkowych to hobby coraz bardziej popularne wśród pracowników i studentów. Uczy wytrwałości, odporności na stres i daje kopa pozytywnej adrenaliny. Można uprawiać ten sport bez względu na porę roku. Poznaj najlepsze w Polsce miejsca do jego uprawiania.
•    Gadżety – jak fotografować kobietę Uroda kobiet niestety przemija, warto więc utrwalić ją. Zawodowy fotograf doradzi ci jak tego dokonać, używając twoich ulubionych gadżetów z funkcję robienia zdjęć.
•    Partnerstwo: Areszt domowy, czyli 21 wad życia z kobietą Walentynki i 8 marca minęły, pora więc powiedzieć to otwarcie: życie z kobietą bywa trudne, a nawet upiorne.
•    Dodatek biegowy Wiosna za pasem, czas założyć biegówki i zacząć przygotowywać się do przebiegnięcia maratonu. Co, 42 kilometry to dla ciebie za dużo? Posłuchaj naszych rad, a może zmienisz zdanie! A jeśli biegania będzie ci mało, możesz zacząć z nami trening siłowy. Do tego stroje i buty dopasowane do sportowego stylu życia, który wiosną najlepszy czas zacząć.
•    Pictoriale:  Ola Wróbel, bohaterka teledysku grupy Weekend, który obejrzało ponad 50 milionów ludzi, oraz Zosia Bielczuk, miss fanpejdżów, zwyciężczyni castingu fanek.
Cena kwietniowego „CKM” wynosi 8,99 zł.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz