cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Pięć okładek „National Geographic Polska”

ng_box
Kwietniowe wydanie „National Geographic Polska” ukazało się z pięcioma różnymi okładkami, które czytelnicy mogą wybrać, dokonując zakupu. Okładki ilustrują temat numeru, którym są największe cywilizacje w historii ludzkości.
Multiplikacja okładek została zastosowana pierwszy raz w 14-letniej historii polskiej edycji magazynu, dzięki wsparciu firmy Samsung. Wydania z kilkoma wersjami okładek ukazywały się już w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Zabieg jest częścią trwających w 2013 r. obchodów 125-lecia Towarzystwa National Geographic.
Gościem specjalnym kwietniowego numeru jest Krzysztof Wielicki – jeden z najwybitniejszych polskich wspinaczy wysokogórskich, piąty człowiek na ziemi, który zdobył Koronę Himalajów. Krzysztof Wielicki otrzymał flagę – symbol 125-lecia Towarzystwa National Geographic. Pojawił się też w jubileuszowej rubryce „Pod flagą NG”, w której gościli już Jerzy Owsiak, Elżbieta Dzikowska i prof. Norman Davies.
W kwietniowym wydaniu redakcja bada największe cywilizacje w historii ludzkości, przygląda się też fenomenowi piramid oraz poszukiwaczom fortuny w postaci mamucich ciosów. Publikuje raport z Amazonii próbujący ustalić, czy gigantyczne mahoniowce da się jeszcze ocalić przed przeczesującymi puszcze drwalami. Prenumeratorów czeka dodatkowo nocny spacer po słynnych ogrodach świata
(na podstawie informacji G+J Polska)

Dodaj komentarz