cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Joanna Majstrak na okładce „Playboya”

playboy 04 2013
Seriale „M jak miłość”, „Instynkt”, „Usta Usta” i film „Bez wstydu”. Już same tytuły obrazów, w których wystąpiła układają się w erotyczne skojarzenia. A podczas sesji dla „Playboya” Joanna Majstrak poczyna sobie jeszcze śmielej, co można zobaczyć w kwietniowym wydaniu magazynu, które jest już w sprzedaży.
W kwietniowym numerze „Playboya” także:
Wywiad:
•    Mirosław Baka
Wywiad z dyżurnym twardzielem polskiego kina, w którym okazuje się przede wszystkim facetem pełnym dystansu, przede wszystkim do kariery i siebie samego.
Profil:
•    Snoop Dogg
Groziło mu więzienie, a stał się jedną z czołowych gwiazd hiphopu, przypominamy burzliwą drogę na szczyt i najnowszych wcieleniu gwiazdy, które właśnie ujawnił: flirt z muzyką reggae.
Geniusze ekstremalni
•    Raport o najbardziej radykalnych bohaterach sportów ekstremalnych, ich wyczynach przekraczających kolejne granice ludzkiej wydolności i niebezpiecznym uzależnieniu od adrenaliny.
Najlepsze filmowe pościgi
•    10 samochodów, które okazały się ważniejsze od filmowych bohaterów i kulisy kręcenia ich wyczynów.
Wybierz najpiękniejszą!
•    Przypominamy 12 playmates, które prezentowaliśmy na łamach 2012 roku i zapraszamy czytelników do wyboru najpiękniejszej z nich, która pojawi się w okładkowej sesji w jednym z wakacyjnych numerów PLAYBOYA.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz