cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

W majowym wydaniu „Shape”

shape_05_2013
Beyoncé jest jedną z najsławniejszych piosenkarek na świecie, a przy tym szczerą i otwartą osobą o wielkim sercu. A pod koniec maja wystąpi na koncercie w Polsce. Magazynowi  „Shape” Beyoncé zdradza tajniki powrotu do doskonałej formy po urodzeniu dziecka. Majowy numer już w sprzedaży.
Ponadto w majowym „Shape”:
HIT maja
Bezapelacyjnym hitem najnowszego wydania SHAPE jest płyta z NOWYM programem treninowym: Total fitness Ewa Chodakowksa & SHAPE!
Seria płyt produkowanych przez polską edycję magazynu SHAPE z treningami Ewy Chodakowskiej pojawiła się na rynku w ubiegłym roku – DVD były dodatkami do wydań 4/2012, 7/2012, 9/2012 oraz 12/2012. Wszystkie cztery części cieszyły się (i nadal cieszą!) niesłychanym powodzeniem wśród Czytelniczek magazynu.
FITNESS
• Poradnik: Joga dla Ciebie
Jesteś energiczna i aktywna, wolisz ekstremalne i żywiołowe sporty? A może przeciwnie – najlepiej czujesz się podczas mniej dynamicznych ćwiczeń?
Jeśli niezależnie od wyboru aktywności szukasz czegoś więcej, nie tylko treningu ciała, postaw na jogę. W jej pozytywne działanie uwierzyło ponad 200 milionów osób na całym świecie. Może i ty do nich dołączysz? Przechodząc przez specjalny test SHAPE dowiesz się, która odmiana jogi będzie dla ciebie najlepsza.
• Trening: CrossFit w domu
Crossfit to wszechstronny program treningowy i rewolucja w fitnessie. Dzięki niemu wzmocnisz i wymodelujesz ciało, poprawisz kondycję, gibkość oraz sprawność. I to bez kupowania karnetu na siłownię! W majowym SHAPE znajdziesz dwa zestawy, każdy po 6 ćwiczeń, które z powodzeniem wykonasz w domu. Trening przygotowała i opracowała Wioleta Bednarczyk – szefowa działu fitness SHAPE.
KUCHNIA
• Przepisy light: Chocolate tonight
Czas na czekoladę! A w programie jest nie tylko deser… Bogata w smaku i pełna antyoksydantów czekolada zmieni proste przepisy w dekadenckie danie. Które (co ważne!) nie przyniosą szkody twojej figurze.
• Dieta 5:2 dr Michaela Mosleya
5 dni swobody i tylko 2 dni diety? Najnowsza metoda odchudzania daje dużo luzu, a przy tym naprawdę działa! Dzięki cyklicznemu, sporadycznemu niedojadaniu łatwo stracisz zbędny tłuszcz i zyskasz nową energię – tak potrzebną na wiosnę.
PSYCHE
• Kiedy chudnie głowa
Podobno, kiedy schudniesz, życie „samo” staje się lepsze. Zrzucaniu zbędnych kilogramów towarzyszą jednak zmiany w psychice, do których musisz się przygotować i zastanowić, czy na pewno ich chcesz – wyjaśnia psychoterapeutka Sylwia Wornowicz, która sama niedawno zrzuciła kilkanaście kilogramów. Wywiad z psycholożką to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy planują zrzucenie zbędnych kilogramów!
• Międzynarodowy atlas zdrady
Jej postrzeganie różni się w zależności od kraju: Amerykanie chcą znać szczegóły skoku w boK, Francuzi – domyślają się i milczą, Rosjanie – uważają za oczywistość. Jedno jest wspólne: niewierność wszędzie i zawsze boli tak samo.
ZDROWIE
• Recykluj albo giń
Odpady i ich odzyskiwanie średnio cię interesują? Lepiej zmień nastawienie – nie tylko w imię dobra naszej zaśmieconej planety, ale i w dobrze pojętym interesie własnym.
• Trendy. E-papierosy
Pali je już blisko pół miliona Polaków, a grono ich użytkowników szybko rośnie. Jest się z czego cieszyć? Odpowiedź znajdziesz już maju w SHAPE.
URODA
• One to potrafią! Czyli kosmetyki niebanalne
Farbki pudrowe do włosów, suflet pod prysznic, semipermanentny tusz do rzęs. Kosmetyki o nietypowej formule, nowoczesnej technologii, niebanalnym wyglądzie. Kreatywność firm kosmetycznych nie zna granic!
SPECIAL:
• Bądź zdrowo szczupła
Schowaj wagę do szafy, wyciągnij centymetr krawiecki i kalkulator – to są narzędzia, które pomogą ci stwierdzić, czy zdrowo się odchudzasz albo czy ostatnia kuracja przyniosła więcej pożytku niż szkód, bo pozbycie się nadwagi nie zawsze gwarantuje zdrowie i ładną sylwetkę.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz