cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Krzysztof Klicki uhonorowany przez miasto Sosnowiec

DSC_0130
Krzysztof Klicki, założyciel i właściciel firmy Kolporter, a zarazem twórca i właściciel Expo Silesia w Sosnowcu, został uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Miasta Sosnowca”. Znany biznesmen został doceniony za inwestycję, która przyczyniła się do rozwoju Sosnowca.
Centrum Konferencyjno-Targowe Expo Silesia w Sosnowcu powstało w 2008 roku i obecnie jest  trzecim ośrodkiem wystawienniczym w Polsce.  W ciągu pięciu lat działalności Expo Silesia zorganizowało ponad 160 imprez o charakterze targowym, w tym pierwszą w Polsce wystawę o statusie wystawy światowej. Uczestniczyło w nich prawie 15 tysięcy firm i ponad 370 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy.
Centrum oferuje swoim wystawcom 13,5 tys. m kw. powierzchni ekspozycyjnej w klimatyzowanym pawilonie, 20 tys. m kw. zewnętrznej powierzchni ekspozycyjnej, parkingi na 1500 samochodów i centrum konferencyjne dla 400 gości.
Tytuł „Zasłużony dla Miasta Sosnowca” prezes Klicki otrzymał z rąk prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego i przewodniczącego Rady Miasta Mariusza Rykały podczas uroczystej sesji miejskiej 23 maja br.
Dziękując, Krzysztof Klicki podkreślił, że chociaż prowadzi interesy w różnych polskich miastach, pierwszy raz spotkało go podobne wyróżnienie. – Wzorowa współpraca z miastem sprawiła, że Sosnowiec zdobył trzecią pozycję wśród miast targowych w Polsce. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się zająć w tym rankingu jeszcze wyższą pozycję – dodał Krzysztof Klicki.
Jak podkreślił prezydent Górski, dzięki Expo Silesia każdy dzisiaj w Polsce wie, gdzie leży Sosnowiec.
Na zdjęciu: Krzysztof Klicki (z prawej) przyjmuje tytuł „Zasłużony dla Miasta Sosnowca” z rąk prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego

Dodaj komentarz