cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Edyta Herbuś na okładce lipcowego „Cosmopolitan”

cosmo 07 2013
Modelka i tancerka Edyta Herbuś jest na okładce lipcowego numeru „Cosmopolitan”. Miesięcznik w cenie 5,99 zł jest już w sprzedaży.
Tematy lipcowego wydania „COSMO”:
1. Edyta Herbuś – dowiedz się więcej o kobiecie której medialna twarz należy do najbardziej pożądanych przez Agencje Reklamowe. Jaka jest druga twarz Edyty – o tym tylko w COSMO!
2. Wielka akcja społeczna – Opalaj się bezpiecznie! Dowiedz się jak zdobyć zdrową opaleniznę bez narażania swojego zdrowia!
3. Chcesz bardziej kontrolować swoje relacje z ludźmi? Zdradzamy 9 sprawdzonych sposobów, by inni robili to co chcesz. Wprowadź nasz sztuczki w życie i wykorzystaj je w dobrej sprawie..
4. Szukasz pracy marzeń? Poznaj triki, o których nikt jeszcze ci nie powiedział. Napisz idealne CV, zabłyśnij na rozmowie kwalifikacyjnej i wygraj tę rekrutacje!
5. Zmiana stanu cywilnego wiąże się nie tylko ze zmianą nazwiska. Dowiedz się jak naprawdę zmieni się twoje życie po ślubie…
6. „Dlaczego on nie dzwoni” to pytanie, które stawia sobie co jakiś czas każda z nas. Dowiedz się jakie mogą być prawdziwe powody jego milczenia.
7. „Efekt Angeliny”, czyli globalny apel do kobiet aby badały się pod kątem onkologicznym. To dotyczy każdej z nas!
8. Jak podbić plażę – wszystko o modzie plażowej. Specjalnie dla Ciebie wybrałyśmy najseksowniejsze kostiumy sezonu. Znajdź swój typ i niech Cię zobaczą w twojej najkorzystniejszej odsłonie!
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz