cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Cosmopolitan” liczy na starsze czytelniczki

cosmo_08_2013
Sierpniowy numer miesięcznika „Cosmopolitan”, w cenie 3,99 zł,  ukazał się ze zmienionym layoutem. Redakcja stara się dotrzeć również do starszych czytelniczek.
„Cosmopolitan”  przez  ostatnie 15 lat utrzymuje swoją pozycję lidera wśród luksusowych magazynów dla kobiet w Polsce i na świecie. Wraz z sierpniowym numerem magazyn zmienia swoją formę na atrakcyjniejszą. Redakcja rozszerza swoją grupę docelową również o nieco starsze czytelniczki. Poprzez zmiany w layoucie, sposób komunikacji i dobór tekstów chce trafić do nieco dojrzalszych, poszukujących kobiet zachowując jednocześnie swoją unikalność.
Tematy artykułów publikowanych w „Cosmopolitan”  przynoszą użyteczne porady zarówno młodej dziewczynie, ale i dojrzałej kobiecie. Pismo unowocześniło swoją makietę, aby stała się jeszcze bardziej klarowna i czysta pod względem treści i jej układu.
W sierpniowym wydaniu:
– Wywiad z aktorką Emmą Stone
– LOVE BOOK, extra 42 strony o miłości, mężczyznach i seksie
– Akcja OPALAJ SIĘ BEZPIECZNIE: wielka akcja społeczna propagująca profilaktykę w temacie ekspozycji na słońce. Poznaj Gwiazdy – Ambasadorów bezpiecznego opalania się.
– RATUNKU! NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PRACY! Czyli sposoby na problemy z zatrudnieniem
– SPOSÓB NA SZCZĘŚCIE NAPRAWDĘ ISTNIEJ! Musisz go poznać!
– CICHE DNI. Dlaczego to nie działa (nie tylko w związku)
– RAPORT COSMO: dobry w łóżku czyli jaki?
– MĘŻCZYZNA NA DIECIE: co sprawia, że on nagle zaczął liczyć kalorie?
– SEXY LATEM. Gorące urodowe triki i modowe must have.
(na podstawie informacji Marquard Media Polska)

Dodaj komentarz