cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Dziecko” z dodatkiem „Zabawy i zagadki”

dziecko 12 2013
Grudniowe wydanie magazynu „Dziecko”, oprócz ciekawych tekstów dla rodziców, przygotowało też specjalny dodatek dla dzieci „Zabawy i zagadki”. Wraz z numerem papierowym ukazał się 16-stronicowy zeszyt z łamigłówkami i kolorowankami dla najmłodszych.
Specjalny dodatek dla dzieci pt. „Zabawy i zagadki” to 16 stron zabaw plastycznych, łamigłówek i kolorowanek, których bohaterami są: ulubienica przedszkolaków Basia, jej młodszy brat Franek oraz Pszczółka Maja i inne bajkowe postaci. Dodatek został wydany na specjalnym papierze ułatwiającym kolorowanie.
W nowym – grudniowym wydaniu magazynu „Dziecko” czytelnicy znajdą m.in. pomysły na własnoręcznie wykonane, proste i efektowne świąteczne ozdoby oraz na idealne gwiazdkowe prezenty dla najmłodszych.
Dodatkowo redakcja radzi, co zrobić, żeby dziecko polubiło kąpiel, jak odzwyczaić starsze niemowlę lub małe dziecko od picia mleka przez smoczek butelki, a także jakie ryby powinny znaleźć się w menu malucha. W numerze ukazały się też: wywiad z Jolantą Berezowską, terapeutką specjalizującą się w uczeniu ludzi uważności oraz wskazówki specjalistki neurologopedii, jak reagować, gdy dziecko się zacina i co zrobić, by nie utrwalić w nim tego nawyku.
Nowy numer magazynu „Dziecko” można kupić w wersji z dodatkiem – audiobookiem „Wesołe święta z Kubusiem” albo zestawem klocków Lego Duplo w cenie 5,99 zł. Wersja podstawowa kosztuje 1,50 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz