cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Cała Ty!” – nowy magazyn dla kobiet dojrzałych

Cala-Ty!-dla-dojrzalych 1
W środę 24 lipca br. wydawnictwo Phoenix Press wprowadzi na rynek nowy magazyn „Cała Ty!”  adresowany do kobiet w wieku 40+. Miesięcznik to kompleksowa propozycja obejmująca wszystko, co dotyczy życia współczesnej dojrzałej, ale wciąż aktywnej kobiety.
–  „Nad „Całą Ty!” pracujemy od pół roku  – komentuje Karina Hadyś, dyrektor wydawnicza tytułu. –Przeprowadziliśmy badania, które potwierdziły, że jest duże zapotrzebowanie na pismo skierowane do kobiet powyżej czterdziestki. W „Całej Ty!” piszemy wyłącznie o sprawach istotnych dla czytelniczek w tym wieku. Bohaterkami reportaży i historii są dojrzałe kobiety; nawet moda prezentowana jest przez modelki w wieku czytelniczek. „Cała Ty!” do pismo dla kobiet doświadczonych życiowo,  ale wciąż aktywnych i otwartych na to, co niesie los. Z drugiej strony z sentymentem powracających myślami do lat młodości, stąd tak liczne strony poświęcone czasom PRL-u” – wyjaśnia.
Czasopismo liczy aż 100 stron i ukazuje się w nakładzie 500 tys. egzemplarzy w promocyjnej cenie egz. 1,99 PLN (kolejny numer będzie dostępny za 2,50 PLN).
(Na podstawie informacji Phoenix Press)

Dodaj komentarz