cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Dziecko” z filmem i dodatkiem

dziecko 9 2013
Od piątku 9 sierpnia br. będzie można kupić wrześniowe wydanie magazynu „Dziecko” razem z DVD z popularnym filmem animowanym „Potwory i spółka”. Nowy numer miesięcznika zawiera specjalny dodatek „Idziemy do przedszkola!” z poradami dla rodziców dzieci, które zaczynają w tym roku edukację przedszkolną.
W 16-stronicowym zeszycie „Idziemy do przedszkola!” dołączonym do miesięcznika znajdują się artykuły o tym, jak przygotować dziecko do debiutu w przedszkolu i jak mu pomóc w adaptacji, a także jak reagować przy pierwszym kryzysie i jak wzmocnić odporność przedszkolaka.
Tematem numeru w nowym wydaniu „Dziecka” jest urządzanie kącika dla niemowlęcia i pokoju dla malucha. Magazyn prezentuje propozycje oryginalnych stylizacji, pomysłowe rozwiązania i meble, będące jednocześnie zabawkami. Oprócz tego czytelnicy wrześniowego „Dziecka” poznają sposoby na kąpiel malucha, który odmawia mycia i buntuje się przed zamoczeniem głowy oraz wybór pomysłowych zabawek i akcesoriów ułatwiających kąpiel. W numerze również przepisy na dania mleczne dla najmłodszych czyli porady, jak przemycać mleko i jego przetwory w daniach, które polubią nawet niejadki. Redaktorzy magazynu piszą też o alergiach – wszystko na temat odczulania: kiedy można je przeprowadzić, komu jest szczególnie wskazane i jak wygląda terapia. W tym miesiącu ukaże się także ciekawy tekst o baby bluesie czyli obniżeniu nastroju u mamy po porodzie.
Nowe wydanie „Dziecka” ukaże się w sprzedaży 9 sierpnia br. Będzie je można kupić razem z DVD z filmem animowanym „Potwory i spółka” (w cenie 19,99 zł) lub w wersji podstawowej (1,50 zł).
Filmowy hit „Potwory i spółka”, wyprodukowany przez wytwórnię Pixar i Disney, to pierwsza z przygód potworów żyjących w Monstropolis – opowieść o małej dziewczynce, która trafia do fabryki potworów. Okazuje się, że nie są one tak straszne, na jakie wyglądają i bardziej się jej boją niż ona ich. Na ekranach kin można obecnie oglądać prequel tej animacji zatytułowany „Uniwersytet Potworny”.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz