cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowość na rynku – magazyn „Rycerz Mike”

MTM_01_cover
Magazyn „Rycerz Mike” (Wydawnictwo Media Service Zawada) to najnowsza publikacja dla wielbicieli przygód dzielnego i walecznego rycerza z królestwa Glendragon. Czasopismo w cenie 7,99 zł jest już w sprzedaży.
„Rycerz Mike” oparty jest na znanej i lubianej przez najmłodszych bajce o tym samym tytule, emitowanej obecnie na kanale MiniMini+. W środku na czytelników czekają misje od Mike’a – liczenie i rysowanie, nauka angielskich słówek, rycerska opowieść oraz zabawy ze średniowiecznej krainy. Dodatkowo w magazynie najmłodsi znajdą konkurs organizowany wspólnie ze stacją MiniMini+, w którym do wygrania: zabawki, płyty DVD z bajkami, zestawy książek oraz 4-dniowy pobyt rodzinny w prawdziwym zamku!
Do każdego numeru dołączany jest wyjątkowy prezent. Z numerem pierwszym rycerska tarcza i figurka Mike’a.
Magazyn liczy 24 strony plus okładka.
Media Service Zawada jest jednym z liderów rynku wydawnictw dziecięcych i młodzieżowych. W swoim portfolio posiada najpopularniejsze wśród dzieci magazyny między innymi: „Scooby – Doo! Magazyn” „Cartoon Network Magazyn”, „LEGO® Legends of ChimaTM Magazyn”, „Ben 10 Magazyn”, „Świnka Peppa Magazyn”, „MiniMini+ Magazyn”.

Dodaj komentarz