cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Tylko zdrowie” co środę z „Wyborczą”

tylko zdrowie
W środę, 2 kwietnia br. z „Gazetą Wyborczą” zadebiutuje nowy tygodnik – „Tylko zdrowie”. Na łamach magazynu znajdą się informacje o zdrowiu i zdrowym stylu życia, chorobach, odkryciach naukowych, a także o służbie zdrowia i prawach pacjenta. „Tylko zdrowie” będzie ukazywać się z „Gazetą Wyborczą” co środę jako osobny grzbiet.
Nowy tygodnik powstał z myślą o czytelnikach dbających o zdrowie swoje i bliskich.
– „Tylko zdrowie” chce być ciekawym, wiarygodnym i pożytecznym źródłem informacji – o odkryciach naukowych, chorobach, zdrowym stylu życia i prawach pacjenta. Do zdrowotnych poradników dodamy stronę praktyczną – co się należy chorym w ramach NFZ czy ZUS, ale też za ile i gdzie można leczyć się prywatnie. A jednocześnie z uporem będziemy przypominać, że lepiej zapobiegać niż leczyć – mówi redaktor naczelna tygodnika „Tylko zdrowie” Katarzyna Staszak.
W każdym numerze znajdą się także poradniki dotyczące diety i fitnessu – np.. testy nowych treningów i sprzętów oraz opisy aplikacji na smartfony.
Nowy tygodnik kontynuuje głośne akcje społeczne i tematy „Gazety Wyborczej” – „Zdrową Środę”, „Leczyć po ludzku” oraz „Odważ się”.
Zespół tygodnika, którym kieruje Katarzyna Staszak, tworzą doświadczeni dziennikarze „Gazety Wyborczej” z całej Polski, m.in. Elżbieta Cichocka, Piotr Cieśliński, Iwona Hajnosz, Margit Kossobudzka, Wojciech Moskal i Judyta Watoła. „Tylko zdrowie” korzysta też z wiedzy wybitnych ekspertów medycznych – merytorycznym wsparciem magazynu jest m.in. wydawnictwo Medycyna Praktyczna. Projekt graficzny i winietę tygodnika stworzył Pascal Guiter.
Pierwszy numer tygodnika „Tylko zdrowie”, który ukaże się 2 kwietnia br., będzie liczyć 20 stron. W wydaniu znajdą się artykuły poświęcone m.in.: cukrzycy, którą ma już 3 miliony Polaków, z tego milion jeszcze nie wie, że choruje, a także tajemnicom sali operacyjnej – odsłania je instrumentariuszka Hanna Miller, która pomagała operować prof. Zbigniewowi Relidze. Redakcja magazynu odpowie też na pytania: jakie są nieodwracalne skutki trzymania laptopa na kolanach lub korzystania z podgrzewanych foteli samochodowych, na czym polega najnowsza dieta, która ma zniszczyć nawet najbardziej oporne kilogramy oraz czy istnieją ćwiczenia, które wyszczuplają, choć robi się je tylko raz w tygodniu.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz