cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Tematyczne wydanie magazynu „Dom & Wnętrze”

dom&wnetrze 5 2014
Majowy numer jest pierwszym wydaniem tematycznym miesięcznika „Dom & Wnętrze”. Jego hasłem przewodnim jest „Made in Poland” – pismo prezentuje inspirujące polskie wnętrza, ciekawie zaprojektowane hotele i pensjonaty oraz prace i sylwetki polskich projektantów cenionych na świecie.
– W majowym „Dom & Wnętrze” chwalimy rodzimy design. A mamy co pokazać: ciekawe wnętrza, niepowtarzalne przedmioty, meble – kultowe i unikatowe kreacje najlepszych polskich projektantów i designerów. Nagradzane i popularne w świecie. Polskie projekty są młode, progresywne, energetyczne, zwrócone w przyszłość – z prawdziwą przyjemnością prezentujemy je w najnowszym numerze naszego pisma – mówi Małgorzata Rogala, redaktor naczelna miesięcznika „Dom & Wnętrze”.
Majowe wydanie magazynu odwiedza w pracowni Tomasza Urbanowicza – architekta, autora szklanych rzeźb i kompozycji i zaprezentuje sylwetki oraz prace polskich projektantów i artystów, których talent doceniają znane światowe marki: IKEA, Reebok, Moroso, Ferrari, Alfa Romeo. Czytelnicy mogą też obejrzeć inspirujące polskie wnętrza oraz 11 propozycji wyjątkowych, pięknych i oryginalnie zaprojektowanych hoteli i pensjonatów na majówkę w Polsce.
Majowy numer magazynu „Dom & Wnętrze” trafi do sprzedaży we wtorek 29 kwietnia 2014 r.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz