cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „CHIP” i zniżka dla czytelników

O_kladka.indd
W sprzedaży dostępny jest listopadowy numer magazynu komputerowego „CHIP” (11/2013) wraz ze zniżką dla czytelników na przedpremierowy zakup światowego hitu: gry „BATTLEFIELD 4”.
Światowa premiera gry „BATTLEFIELD 4” zapowiedziana jest na 29 października 2013 r. Magazyn „CHIP” z tej okazji przygotował wyjątkową zniżkę 25 zł na jej zakup jeszcze przed premierą w Polsce.
W ten sposób czytelnicy „CHIP-a” mogą nabyć grę w zestawie z dodatkiem „Chińska nawałnica” najtaniej w Polsce. Warunki skorzystania z promocji dostępne są na chip.pl/klub. Promocja trwa tylko do 31 października.
Oprócz tego w najnowszym wydaniu miesięcznika „CHIP” sympatycy nowych technologii mogą przeczytać o tym, jakimi aplikacjami chronić swoje smartfony – a wraz z nimi prywatne informacje i pieniądze – przed zakusami cyberprzestępców, kto już w tej chwili handluje naszymi danymi, i skąd je ma, a także jak samodzielnie naprawić zepsute urządzenia, takie jak: iPad, notebook czy smartfon Galaxy SIII.
Z najnowszego numeru „CHIP-a” dowiedzieć się można też wszystkiego o tym, jak przyspieszyć i usprawnić działanie systemu Windows oraz co zrobić, jeśli przestanie on działać całkowicie.
W „CHIP-ie” 11/2013 są też sposoby na poprawienie zasięgu sieci WIFI, testy słuchawek, które umożliwiają słuchanie delikatnej muzyki nawet w największym hałasie, superlekkiego notebooka z dotykowym ekranem i najcieńszego smartfona na rynku, wszystko o drukowaniu w firmie, przegląd najlepszych aplikacji i akcesoriów wspomagających trening, wszystkie tajniki technologii IGZO.
Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz