cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Wysokie Obcasy Extra” z filmem

wob extra
Sierpniowe wydanie magazynu „Wysokie Obcasy Extra” można kupić z premierowym filmem „Grand Budapest Hotel” na DVD. W numerze m.in. wywiady z Anią Rusowicz oraz Andrzejem Grabowskim. Magazyn jest dostępny m.in. w salonikach prasowych Kolportera oraz salonach Top-Press.
W nowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” Ania Rusowicz opowiada o tym, że nie przepada za mieszczańską stabilizacją, ale bardzo ceni swoje małżeństwo, a także o tym, że muzyka nie powinna być przezroczysta. Andrzej Grabowski wspomina, jak go wychowano, mówi o rodzinnej Alwerni, fantastycznym życiu studenta szkoły teatralnej i o tym, że aktorstwo to trudne życie.
Czytelnicy magazynu dowiedzą się, czy istnieją szczęśliwe singielki, które są same z wyboru, dlaczego powinniśmy pielęgnować rytuały i czy kobiety powinny brzydnąć, żeby awansować.
W sierpniowym wydaniu także: Anna Przedpełska-Trzeciakowska – tłumaczka, autorka biografii Jane Austen opowiada o powieściach „pisanych przez damę”, Agnieszka Kręglicka – o odpowiedzialnym gotowaniu, Zbigniew Mikołejko – o feminizmie w praktyce, a profesor Zbigniew Gaciong, konsultant medyczny serialu „Lekarze” – o tym, czy dr House przetrwałby w polskim szpitalu.
Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” można kupić z filmem na DVD „Grand Budapest Hotel” w reżyserii Wesa Andersona. To nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie żywa, zabawna i ponadczasowa historia o przyjaźni, honorze i spełnionych obietnicach.
Nowy numer „Wysokich Obcasów Extra” ukazał się w cenie 7,99 zł. Cena magazynu z książką i filmem 29,99 zł.
(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz