cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Październikowe „Elle” już w sprzedaży

elle 10 2014
Najnowszy numer miesięcznika „Elle” jest już w sprzedaży. Gwiazdą okładki październikowego wydania jest Natalia Klimas, aktorka znana z ról w serialach TVN, która niedawno wróciła do Polski po kilkuletnim pobycie w Nowym Jorku.
„Elle” publikuje ekskluzywny wywiad z Jasonem Wu, pochodzącym z Tajwanu projektantem, który mimo młodego wieku jest jedną z najważniejszych postaci światowej mody i od niedawna dyrektorem kreatywnym w Hugo Boss.
W numerze także niezwykła sesja mody prezentująca kreacje polskich marek. Udowadnia, że nasi projektanci nie tworzą już tylko z myślą o czerwonym dywanie, ale ubierają ulice miast.
Jak co roku „Elle” typuje największe talenty wśród młodych, debiutujących aktorów. Pięcioro z nich bierze udział w naszej sesji zdjęciowej. Wszyscy grają w głośnych filmach, które będą pokazywane we wrześniu podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.
Magazyn pisze o ważnych sprawach kobiet: karierze, relacjach, seksie. W reportażu „Pasja i pieniądze” pokazujemy sylwetki bizneswoman, które w młodym wieku rozkręciły interesy i zarobiły duże pieniądze. W tekście o mediach społecznościowych zastanawia się, jak korzystać z nich mądrze.
Po raz kolejny „Elle” świętuje z czytelniczkami swoje urodziny. Redakcja ogłosiła konkurs, w którym nagrodą jest voucher na luksusową biżuterię.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz