cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Nowe czasopismo – „Niezbędnik ogrodnika”

Magazyn ekspertów „Niezbędnik ogrodnika” jako pierwszy tytuł na polskim rynku proponuje kompendium wiedzy i porad związanych z jednym określonym tematem dotyczącym ogrodnictwa. Pierwszy numer pisma, który ukaże się na rynku 11 września 2014 r., będzie poświęcony kwiatom cebulowym.
Nowy magazyn został przygotowany przez redakcję „Magnolii” i współpracujących z nią ekspertów: biologów, architektów krajobrazu i inżynierów ogrodnictwa.
– Nasze pismo jest odpowiedzią na potrzeby czytelników zainteresowanych konkretnymi tematami. We wrześniowym numerze znajdą oni praktyczne, napisane przystępnym językiem informacje, podpowiedzi i porady dotyczące sadzenia i pielęgnacji wiosennych i letnich kwiatów cebulowych – powiedziała Anna Landowska, redaktor naczelna pisma i miesięcznika „Magnolia”.
„Niezbędnik ogrodnika” jest bogato ilustrowany i ma wygodny format: 148/210 mm. Jego makietę przygotował Andrzej Przygodzki, dyrektor graficzny czasopism Agory. Magazyn ma objętość 36 stron i ukaże się w nakładzie 80 tys. egz. Kosztuje 1,99 zł, w tym VAT.
Nowe pismo poszerza markę magazynu „Magnolia”, którego logo znalazło się w winiecie tytułu. Miesięcznik „Magnolia” pojawił się na rynku w kwietniu 2012 r. i znalazł swoje miejsce wśród czasopism o tematyce ogrodniczej.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz