cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Zagrali w salonikach Kolportera, otrzymali fortunę

Lotto_znak_fix
W 727 salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press działają kolektury Totalizatora Sportowego, w których miesięcznie zawierane są ok. 4 miliony różnych zakładów! Niektóre z punktów sieci handlowej Kolportera okazują się bardzo szczęśliwe dla graczy, wygrywają bowiem oni kwoty, od których można dostać zawrotu głowy. Najnowszy przykład to salonik w podlubelskiej Turce – 2 listopada br. padła tutaj główna wygrana w Ekstra Pensji.
Najwyższą w historii wygraną za zakład złożony w saloniku prasowym Kolportera, zanotowano w 2012 r. w Świebodzicach. Szczęśliwy gracz wygrał wtedy w Lotto 17 mln 230 tys. zł. Rok później właściciel kuponu Lotto, który zagrał w saloniku przy ul. Piłsudskiego w Starym Sączu, otrzymał 15 mln zł. Równie pokaźną kwotę 16 mln 698 tys. zł wygrała osoba, która wiosną 2014 roku trafiła szczęśliwą szóstkę w saloniku przy ul. Sosabowskiego 6 w Białymstoku. Wygrane Lotto padały w minionych latach także w innych salonikach prasowych Kolportera, m.in. w Sandomierzu (2,7 mln zł) i Bełżycach (2,9 mln zł).
Niedawno los uśmiechnął się również do jednego z klientów saloniku prasowego Kolportera w podlubelskiej miejscowości Turka. Osoba, która na chybił trafił zagrała w Ekstra Pensję, wygrała główną nagrodę. Teraz przez najbliższe 20 lat od Totalizatora Sportowego będzie otrzymywała co miesiąc na konto 5 tys. zł. Czyli rocznie 60 tysięcy, a w sumie 1 200 000 zł!
Salonik prasowy, w którym padła główna wygrana Ekstra Pensji, działa od maja br. Znajduje się w Biedronce, przy trasie Lublin – Łęczna. – To był kupon za pięć złotych, wysłany tuż przed 1 listopada – mówi Sebastian Wyskwar, pracujący w saloniku prasowym w Turce. – Cieszymy się, że nasz punkt okazał się szczęśliwy i już zawiesiliśmy informację o głównej wygranej w Ekstra Pensji.
W kolekturach Totalizatora znajdujących w salonikach prasowych i salonach Top-Press klienci mogą zgrać w Lotto, Mini Lotto, Kaskadę, Multi Multi, Jokera, Zdrapki, Keno. Extra Pensja to najnowsza gra, która wystartowała w połowie października br.

Dodaj komentarz