cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Listopadowe „Avanti” już na rynku

avanti 11 2014
Jesienne propozycje z polskich sklepów, modowe inspiracje ze światowych wybiegów, testy zabiegów pielęgnacyjnych oraz kupony uprawniające do zniżek w sklepach stacjonarnych i internetowych – to wszystko znalazło się w listopadowym wydaniu magazynu „Avanti”.
Tematem miesiąca w listopadowym wydaniu „Avanti” są płaszcze w najmodniejszych fasonach. Redakcja przedstawia propozycje modnych spodni w kant, płaskich kozaków, futrzanych kamizelek, toreb z frędzlami oraz oprawek do okularów. W numerze znajdują się też propozycje z pokazów mody, wskazówki, z czym łączyć rozkloszowaną spódnicę oraz jak modnie nosić ubrania w rozmiarze XL.
W listopadowym „Avanti” czytelniczki znajdą porady dotyczące urody, m.in. nowości makijażowe na jesień i trendy we fryzurach, test lakierów do włosów i wybór trwałych podkładów oraz propozycje nowych zabiegów upiększających.
Specjalnie dla czytelniczek magazynu w numerze można znaleźć ponad 120 kuponów rabatowych, uprawniających do zniżek na zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Kupony są dostępne w papierowym i cyfrowym wydaniu „Avanti” – będzie można z nich skorzystać podczas weekendu 15-16 listopada br.
Najnowsze wydanie magazynu można kupić z dodatkiem – jedną z dziewięciu książek do wyboru, m.in. wydaniem „Cała prawda o…” Ilony Felicjańskiej lub jedną z książek z serii pod wspólnym tytułem „Córeczki tatusia”. Cena „Avanti” z książką wynosi 7,99 zł. Pismo w wersji podstawowej kosztuje 4,99 zł.
Miesięcznik jest dostępny m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz