cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Magazyn „Gala Men” już w sprzedaży

gala men 12 2014
Tegoroczne wydanie specjalne magazynu „Gala” – „Gala Men” pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące, do 25 stycznia 2015 roku. Magazyn ukazał się w cenie 9,99 zł i w objętości 140 stron.
Gwiazdą okładkową magazynu jest David Beckham, który kończy 40 lat i robi bilans życiowych porażek i sukcesów. Czwórka dzieci, kilkaset milionów dolarów i kilkadziesiąt spektakularnych goli. Teraz otwiera nowy rozdział w życiu. „Gala” pisze też o Pharellu Williamsie, który na przeboju „Happy” zarobił 80 milionów dolarów i nie zamierza spocząć na laurach i o synu Clinta Eastwooda – Scott Eastwood to nowy maczo Hollywood. Gala opisuje również historię z seksem, narkotykami i rock and rollem w tle, czyli historię kariery Toma Forda.
„Gala” rozmawia z Piotrem Andrewsem – jednym z najlepszych fotoreporterów na świecie. Połowę życia spędziła na wojnie, uwieczniając ludzkie dramaty. Dziś na nowo próbuje wrócić do codzienności. Król polskiego internetu Sylwester Adam Wardęga na śmiesznym i strasznym filmie o psie-pająku zarobił kilkaset tysięcy złotych. „Gali” opowiada o tym, że jego ambicja sięga wyżej niż sto milionów wyświetleń na You Tubie i zdradza, swój plan ekspansji. Jan Niedziałek z TVN24 Biznes i Świat podpowiada, jak zrobić skok na kasę w dobie start-upów.
Magazyn pisze o męskich pasjach, m.in. o sportach ekstremalnych. Jacek Bonecki opowiada o fotografowaniu Rajdu Dakar. Zbigniew Gutkowski – żeglarz, Franek Przeradzki – ekstremalny narciarz i płetwonurek i Janek Korycki – surfer opowiadają o swoich sukcesach. Redakcja przedstawia także propozycje modowe dla stylowych mężczyzn i męskie kosmetyki.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz