cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„100 pomysłów dla domu” – nowy magazyn

100pomyslowdladomu
Inspiracje związane z wystrojem mieszkania, prezentacje dostępnych na rynku sprzętów i wyposażenia wnętrz i porady dotyczące prowadzenia domu – to wszystko znajdzie się w nowym magazynie Agory „100 pomysłów dla domu”. Pierwszy numer pisma, który ukaże się na rynku w piątek 12 grudnia br., będzie poświęcony przyjmowaniu gości i spotkaniom przy stole.
– „100 pomysłów dla domu” to propozycja, która w zupełnie nowy sposób przedstawia porady i inspiracje związane z wnętrzami. W wydaniach magazynu chcemy publikować użyteczne teksty poradnikowe dotyczące przede wszystkim dekoracji i urządzania domu, ale też zakupów, porządków, kulinariów, zieleni we wnętrzach czy savoir-vivre’u – za każdym razem skupiając się wokół jednego tematu, związanego z sezonem czy okolicznościami – mówi Bogusława Kotowska, wydawca magazynu. – Pismo w takiej formule, popularnej za granicą, to debiut na polskim rynku – mamy nadzieję, że magazyn „100 pomysłów dla domu” spodoba się zarówno naszym czytelnikom, jak i reklamodawcom.
Tematem przewodnim pierwszego wydania „100 pomysłów dla domu” jest podejmowanie gości, dlatego w numerze można znaleźć m.in. pomysły na ciekawe aranżacje jadalni i dekoracje stołu, przegląd sklepowej oferty kompletów naczyń i sztućców. Redakcja przygotowała przepisy na dania dla lubiących zarówno tradycyjne smaki, jak i kulinarne eksperymenty, a także pomysły na ciekawe drinki oraz podpowiedzi związane z doborem i podawaniem wina.
Redaktor naczelną pisma jest Dorota Zabrodzka, a makietę przygotował Andrzej Przygodzki.
Magazyn „100 pomysłów dla domu” jest bogato ilustrowany i ma wygodny format 148/210 mm. Pierwszy numer ma objętość 36 stron i ukaże się w nakładzie 80 tys. egz. Kosztuje 1,99 zł, w tym VAT.
Nowy magazyn przygotowany przez Agorę poszerza jej portfolio czasopism wnętrzarskich. Są w nim: „Cztery Kąty” – miesięcznik wnętrzarski skierowany do czytelników poszukujących własnego stylu oraz ciekawych i niebanalnych pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni mieszkaniowej, a także „Dom & Wnętrze” – luksusowy przewodnik po świecie inspirujących wnętrz i designu, jedyne pismo wnętrzarskie w Polsce proponujące ekskluzywne treści lifestylowe.
Magazyn jest dostępny m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz