cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Lutowe „Elle” już w sprzedaży

elle 02 2015
Gwiazdą okładki lutowego numeru „Elle” jest Sara „Roxy” Kiścińska, nowa polska topmodelka, bohaterka sesji mody w Tyrolu. Magazyn już w sprzedaży.
W tym wydaniu „Elle” spotyka się z polską projektantką Gosią Baczyńską, laureatką nagrody ELLE Style Awards 2014, jedyną Polką, której kolekcje pokazywane są w programie głównym paryskiego tygodnia mody.
„Elle” pisze o nowym pokoleniu, które będzie rządzić największymi światowymi markami. Dzieci projektantów i właścicieli firm, takich jak Trussardi, Cavalli czy Fendi, przejmują stery rodzinnych biznesów.
„Elle” spotyka wybitne postaci kultury. Reżyser Borys Lankosz, autor kultowego „Rewersu”, opowiada o swoim nowym filmie „Ziarno prawdy”, a także o marzeniach z dzieciństwa i życiu rodzinnym.
W nowym cyklu „Układ idealny” rozmowa z parami, które łączy życie prywatne i zawodowe. W tym numerze są to Aleksandra Popławska i Marek Kalita, para wybitnych aktorów i reżyserów, pracujących w jednym teatrze.
„Elle” porusza ważne tematy społeczne. Reportaż „Wystarczająco dobry mężczyzna” pokazuje historie kobiet, które znalazły miłość poza swoim środowiskiem. W numerze także tekst o dziewczynach odnoszących sukcesy w zdominowanej przez mężczyzn branży IT oraz o cienkiej granicy, jaka dzieli imprezowanie od uzależnienia od alkoholu. Do tekstu „Dzień, w którym polubisz seks” zaproszone zostały cztery uznane pisarki (m.in. Katarzyna Bonda). Szczerze opowiadają o tym, jakie doświadczenia zmieniły ich podejście do seksu i dlaczego dzisiaj czerpią z niego satysfakcję.
(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz