cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Biografie – nowa seria „Polityki”

Churchill
14 stycznia br. w kioskach ukaże się pierwsze wydanie specjalne z serii Pomocnik Historyczny „Polityki” Biografie pt. „Winston Churchill”. To nowa seria wydawnicza, wykorzystująca markę i potencjał  Pomocników Historycznych „Polityki”. Seria  od popularnych wydań historycznych POLITYKI różni się zmniejszonym formatem i ceną.
Winston Churchill to bez wątpienia postać  barwna  i kontrowersyjna.  Dla wielu stał się ikoną, ale też z różnych oskarżeń pod jego adresem można by stworzyć obszerną księgę. Gdy miał 60 lat uchodził za człowieka przegranego Jednak dopiero wtedy wybiła jego godzina.
Skuteczny polityk, żołnierz, strateg, niezły malarz, poeta, prekursor współczesnych służb specjalnych, wybitny mówca, sybaryta, miłośnik kotów. Niewiele osób wie, że zdobył Nagrodę Nobla za pisarstwo historyczne. Różne oblicza Winstona Churchilla ujawnia kilku autorów.  Historycy i  dziennikarze „Polityki” opisują  jednocześnie epokę, w której  żył bohater  i na którą wpływał przez ponad pół wieku.
Pomocnik Historyczny Biografie pt. „Winston Churchill” ukaże się w cenie 15,99 zł. Można go będzie kupić m.in. w wybranych punktach sprzedaży sieci Kolportera.

Dodaj komentarz