cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

„Możesz wszystko” kwartalnikiem


Po sukcesie ubiegłorocznego wydania specjalnego „Claudii” – „MOŻESZ WSZYSTKO BY KONRAD GACA” przygotowanego we współpracy z Konradem Gacą, wydawnictwo Burda uruchamia tytuł jako odrębny magazyn – kwartalnik.
„Możesz wszystko by Konrad Gaca” wydawany będzie w oprawie klejonej, na eleganckim papierze i z lakierowaną okładką, w cenie 8,99 zł. Pierwsze wydanie liczy 100 stron i ukaże się w nakładzie 40 tys. egzemplarzy.
Magazyn wspiera Fundację Konrada Gacy „dlaczego?”, która udziela pomocy dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji zdrowotnej i bytowej.  Z każdego sprzedanego egzemplarza wydawnictwo Burda przekaże 1 złotówkę na działalność Fundacji.
Nowy tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelników oraz trendy, jakie wyznacza rynek. Nowoczesny, przejrzysty i atrakcyjny layout sprawiają, że magazyn dodaje odbiorcom pozytywnej energii i inspiruje ich do działań. Kwartalnik, którego redaktorem naczelnym jest Konrad Gaca,  dostarcza praktycznych informacji, jak łączyć odżywianie, aktywność fizyczną, regenerację i motywa¬cję. Jak sprawić, aby to, co było do tej pory nie do osiągnięcia, okazało się celem „w zasięgu ręki”.
Magazyn skierowany jest do kobiet w wieku 25+, mieszkanek średnich  i dużych miejscowości, z wykształceniem średnim lub wyższym, dbających o rozwój i zdrowy styl życia.

Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz