cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Wiosenny „Skarb Kibica Ekstraklasy"


W piątek 10 lutego br. do całego nakładu „Przeglądu Sportowego” i „Sportu” zostanie dołączony „Skarb Kibica Ekstraklasy”. Na 116 bogato ilustrowanych stronach zostaną zaprezentowane kadry wszystkich zespołów piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy.
– W ciągu roku wydajemy dwa „Skarby Kibica Ekstraklasy” i jest to zdecydowanie najbardziej wyczekiwane wydawnictwo przez naszych Czytelników – mówi Rafał Romaniuk, dyrektor zarządzający segmentem sportowym Grupy Onet-RAS Polska. – Pierwsze pytania o najbliższy „Skarb” pojawiały się już na początku lutego. Wiemy, że duża liczba osób ma kolekcje zawierające od kilkunastu do kilkudziesięciu „Skarbów”, stąd co kilka miesięcy redakcja stara się nadać temu wydawnictwu nową jakość.
Bieżące wydanie „Skarbu Kibica Ekstraklasy” przedstawi kompletną kadrę i zestawienie transferów. Antoni Bugajski weźmie pod lupę ligę w systemie ESA37, a Robert Błoński przeanalizuje szanse Legii Warszawa na obronę mistrzowskiego tytułu. W numerze znajdzie się także przypomnienie pięciu wybranych goli zdobytych na ekstraklasowych boiskach jesienią oraz sonda wśród ligowych trenerów.
Cena „Skarbu Kibica Ekstraklasy” wynosi 6,50 zł.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz