cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Urodzinowe wydania „Czterech Kątów” i „Ładnego Domu”

cztery-katy-11-2016
W swoich listopadowych numerach miesięczniki Agory świętują urodziny. „Ładny Dom” kończy 18 lat, a „Cztery Kąty” podsumowują swoje ćwierćwiecze, przypominając, jak przez ten czas zmieniały się wnętrza polskich domów i mieszkań.
– W listopadzie br. świętujemy osiemnaste urodziny. Dla gazety to wiek już całkiem szacowny. Można bez wahania powiedzieć, że razem z czytelnikami – tymi, którzy już zbudowali, i tymi, którzy dopiero marzą o domu – przeżyliśmy już niejedno. I dobre, i złe – mówi redaktor naczelna „Ładnego Domu” Katarzyna Wangin.
Z jubileuszowego numeru magazynu czytelnicy dowiedzą się, jak zaplanować remont łazienki, jak zaadaptować poddasze czy wybrać najlepszy i najbardziej ekonomiczny system grzewczy, dlaczego warto zrobić przydomową oczyszczalnią ścieków oraz jak przygotować ogród przed zimą. Redakcja zajrzy również do wnętrza „Domu Marzeń”, budowanego przez ostatnie trzy miesiące pod okiem kamer i sprawdzi, jak się w nim mieszka zwycięzcom programu.
W urodzinowym wydaniu „Czterech Kątów” redakcja podsuwa 25 pomysłów na urządzenie pokoju dziennego, podpowiada, jak ożywić szare meble oraz wybrać stół do małego i dużego wnętrza, prezentuje całkowitą metamorfozę kawalerki, a także ogłasza zwycięzców wielkiego urodzinowego konkursu.
– Już ćwierć wieku minęło od ukazania się pierwszego numeru „Czterech Kątów”. Nasze redakcyjne plany na następne 25 lat? Chcemy, by dzięki „Czterem Kątom” marzenia naszych czytelników były nie tylko bujaniem w obłokach, ale by rzeczywiście się ziściły – tego życzy czytelnikom Ilona Szajkowska, która jest redaktor naczelną miesięcznika od sierpnia br.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz