cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Specjalne wydanie „Palce Lizać”

Palce-Lizac-lipiec-2014
Redakcja „Palce Lizać” przygotowała specjalne, wakacyjne wydania magazynu. 29 i 30 lipca oraz 5 i 6 sierpnia br., wraz z „Gazeta Wyborczą” będą dostępne podwójne wydania: w lipcu będzie to wydanie dotyczące piwa, a w sierpniu – przetworów.
Miłośnicy piwa będą mieli okazję zapoznać się z przepisami na dania z wykorzystaniem tego napoju. Wydanie z wtorku, 29 lipca br. będzie zawierać przepisy na dania do piwa oraz dania główne z jego dodatkiem. Kuba Kuroń zaproponuje piwne przekąski własnego autorstwa, a redakcja podpowie, jak zrobić koktajle piwne. Numer ze środy, 30 lipca br. będzie zawierać przepisy na hamburgery oraz podpowiedzi chrupiących przekąsek, które będą idealnym dodatkiem do piwa.
W kolejnym tygodniu magazyn „Palce Lizać” ukaże się z przepisami na przetwory. We wtorek, 5 sierpnia br. czytelnicy dowiedzą się, jak zrobić najsmaczniejsze dżemy i konfitury, owoce w marynacie, a także likiery i nalewki. W wydaniu ze środy, 6 sierpnia br. znajdą się przepisy na wytrawne przetwory, na przykład oliwy i octy, marynowane grzybki oraz wytrawne dżemy do serów i mięs.
Magazyn „Palce Lizać” jako stały dodatek do „Gazety Wyborczej” powróci we wrześniu.
Źródło: Agora

Dodaj komentarz