cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Dwie nagrody dla Kolportera

zlota-setka
Kolporter po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów „Złotej Setki” – rankingu największych firm regionu świętokrzyskiego. Spółka została uhonorowana dwoma nagrodami – jako największa firma handlowa w regionie i druga pod względem wielkości firma w całym województwie.
„Złota Setka” to ranking stu największych firm województwa świętokrzyskiego, przygotowywany przez redakcję „Echa Dnia”, przy wsparciu zespołu specjalistów z Krajowego Rejestru Sądowego w Kielcach. Najważniejszym kryterium oceny firm są przychody ze sprzedaży netto za miniony rok. Oprócz rankingu głównego firmy rywalizują  co roku w kilku kategoriach branżowych.
Kolporter znalazł się na drugim miejscu „Złotej Setki”, tuż za największym w regionie producentem energii elektrycznej GDF SUEZ, do którego należy Elektrownia Połaniec. Natomiast w rankingu firm handlowych nasza spółka zajęła pierwsze miejsce.
Galę „Złotej Setki” poprzedziła II Konferencja Gospodarcza – debata przedsiębiorców, samorządowców i przedstawicieli administracji rządowej. Jednym z ekspertów, biorących w niej udział był wiceprezes Kolportera Mateusz Wiśniewski.

Złota 10
1. GDF SUEZ Energia Polska
2. Kolporter
3. Grupa Polskie Składy Budowlane
4. Celsa Huta Ostrowiec
5. Grupa Kapitałowa Rovese
6. NSG Group Polska
7. Lafarge Cement
8. Barlinek
9. Mesko
10. Złomhut

Dodaj komentarz