cykliczne porady dla sprzedawców, opinie ekspertów

Najbardziej fotogeniczne miejsca świata w marcowym „Travelerze”

traveler 3 2015
W marcowym numerze redakcja „Travelera” prezentuje 25 miejsc, w których można zrobić niepowtarzalne zdjęcia z podróży. Dziki Madagaskar, przepełnione klimatem wolności San Francisco, bajkowa Patagonia i znana z kwitnących wiśni Japonia – to tylko kilka propozycji.
Tematem okładkowym są cuda świata, czyli 25 najbardziej fotogenicznych miejsc na świecie. Dziką naturę można znaleźć na Madagaskarze, afrykańskiej wyspie słynącej z endemicznych baobabów. Most Golden Gate i wszechobecny klimat wolności zachwycają w San Francisco, a w Ugandzie czekają wspaniałe goryle. Natomiast Japonię warto odwiedzić w czasie sakury, czyli kwitnienia wiśni. Dla Japończyków podglądanie rodzącej się wiosny to długa tradycja, rytuał i prawdziwe święto – hanami. Fantastyczne widoki zapewnia Patagonia, kraina na pograniczu argentyńsko-chilijskim, a zwłaszcza fotogeniczny andyjski lodowiec Perito Moreno. Oprócz tego redakcja poleca Islandię, Szanghaj, Toskanię, Nową Zelandię, Lofoty, Amazonia, Kapsztad, Wrocław i wiele innych miejsc.
Tematem marcowego fotoreportażu jest żyjące w Brazylii plemię Indian Huni Kuin. Traveler zdradza również patenty na tanie podróżowanie po Uzbekistanie i jego magicznych miastach: Bucharze i Samarkandach. Czytelnicy dowiedzą się, których z najsłynniejszych na świecie budynków nie można bezkarnie fotografować. Traveler przybliża też kolejny z 7 nowych cudów Polski – interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie, a na fanów futbolu czeka artykuł o Manchesterze.
W tym numerze redakcja ogłasza nominacje do 9. edycji TRAVELERÓW. Najważniejsze nagrody podróżnicze zostaną przyznane w sześciu kategoriach: Podróż roku, Wyczyn roku, Społeczna inicjatywa roku, Naukowe osiągnięcie roku, Podróżnicza książka roku i Blog roku.
Magazyn można kupić m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.
Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz